Dj Cem Taşçinten / Müzik, Beat, Production / Dinle!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sevgi Sözleri Arşivi | Yok Böylesi!

Sevgi Sözleri Arşivi | Yok Böylesi! Empty Sevgi Sözleri Arşivi | Yok Böylesi!

Mesaj tarafından Admin Perş. 28 Ocak 2010 - 13:15

Seviyorum sevmenin acı verdiğini Her sevenin sevilmediği bile bile ... Ama yine de bir umut taşıyorum .Belki seven sevilir diye.

Herzaman gül, hayata gülücük şaç, gülmeyi benimse, Çünkü senin bir gülüşün için, Koca dünyada yaşayan biri mutlaka biri vardır.

Güneşin doğduğu yerde parlayan bir ışık görürsen.Bilki senin için yanan kalbimdir.

Bazen sana gayesiz, raslantısal bakardım... Sense kaçırırdın gözlerini benden. Oysa , sana bakarken gözlerinde kalbini görürdüm.
Gözlerin olmadan da kalbini göreceğimden habersizdin. Ve hatta sana bakmadan seni hissettiğimi bilmezdin

Titrer durur ellerim yanında. Vücudum ürpermeyle dolar. Üşüyorum ben yanında. Çünkü varlığın içime serinlik veriyor

İçim o kadar senle doldu ki... İnsanlar seni gözbebeklerimde görürler diye bakmaya korkar oldum

Öyle güzeldin ki! Ama bir gün anladım yüzündeki güzelliğin ruhundan geldiğini. Öyle güzeldin ki! Anladım seni güzel gören benim gözlerimdi.
Sevgimin güzelliğiydi seni güzelleştiren.

Eğilip gözlerime baktı: seni seyredebilirmiyim dedi usulcacık. Sandım eylemlerin, insanların gözlerimde ve yüzümde oynaşmasını Seyredecek.
"Evet" dedim belli belirsiz. Yumdu gözlerini. şaşırdım. Sonra anladım ki kalbinde seyrediyordu beni.
Ufukta bir gemi görsem seni taşıyan, Mavi denize dalardım geriye bakmadan .Uçsuz bucaksız mavilikte arardım beni .Taa ki beni sende bulana kadar.

Ay yıldıza mutluluk fısıldarken.Gökyüzü sevincini yeryüzü ile paylaşırken.Ben sana bir parça mutluluk yolluyorum.içindeki umut çiçekleri hiç solmasın diye

Hani gözler varya sözleri anlatır, Hani sözler varya gözleri aglatır, Hani anlar varya değeri geç anlaşılır,Bir de aşk varya seni bana anlatır..

Başını göğsüme yasladığında tek bir düşmanım vardır: O da geçip giden zaman...

Seni düşünür , seni özlerim , Sevgilerin özlemlerin derinliğinde .Ne olur kır şeytanın bacağını birkez beni hatırla , Bir sonbahar serinliğinde..

Kalbimi kırmak suya yazı yazmak kadar zordur. Kalbimi düzeltmek ise gece doğan güneşe dokunmaya benzer. Sen o suya yazı yazdın.Şimdi güneşin doğmasını bekle.

Şimdi daha iyi anlıyorum ki, Nefes almak değilmiş, yaşamak. Ateşlerde yanmak gibi bir şey, Seni severken,sensiz olmak...

Gökyüzü yıldızlarla doluydu, ben hep seni düşünürken. Hüzün yıldızları koydum adlarını, seni hatırlatıyor diye. Aynı onlar gibi sende benden çok uzaklardaydın.
göz kırpardın uzaklardan sessizce. Bense hep seni bekledim, kırık kalbim, yaşlı gözlerimle.

Aynaya bakınca kendimi değil kocaman bir yürek .Ve o yürekte ondan da büyük bir sen gördüm.

Yağmur vuruyorsa pencerene,Anla ki o zaman ben ağlıyorum. Yağmur pencerene vururken ,Benim gözyaşlarım da kalbime vuruyor; Tıpkı yağmur gibi..

Bana kalsa gökyüzündeki tüm yıldızlar yerine bütün insanlara .Senin gözlerinde ışlıdayan bir çift yıldızı gönderirdim.

Ya durgun olmalı deniz ; ya durmalı ya da kudurmalı, Sonuna kadar saplanamayacksa hançer kınıda durmalı , Seven ölene dek sevilmeyecekse baştan unutulmalı.

Sen en büyük sevgiyi hakedecek kadar mükemmel , Herkesin sevmeyi haketmeyeceği kadar özelsin.

Sen dünyaya sürgün bir meleksin .Ve ben seni o kadar çok seveceğimki .Bir daha cennetine dönemeyeceksin

Ne seni unutmak gibi bir çaba var yüreğimde,Nede aşkımı körükleyen bir rüzgar , Ne seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm, Ne de kaybetmeye dayanacak kalbim var.

Sevgi bir yıldızdır yanıp sönen , Masmavi bir düştür gökyüzünde hiç ölmeyen , Sevenlerin mumudur sevgi , Eriyip de hiç bitmeyen.

Eğer birgün sevmek istersen önce kendini sev,Daha sonrada istersen beni,Ama beni; beni sever gibi değil kendini sever gibi sevmelisin, Çünkü ben seni öyle sevdim.

Bir gün gelip soracaksın beni mi daha çok seviyorsun yoksa Tanrı'yı mı diye...Ben hiç düşünmeden Tanrıyı diyeceğim ve sen küsüp gideceksin.
Ama nereden bileceksin içimdeki Tanrının sen olduğunu...

Hayatta üç şeyi sevdim; seni, kalbimi, ümit etmeyi...Seni sevdim, sensin diye, kalbimi sevdim, seni sevdi diye, ümit etmeyi sevdim, Belki seversin diye...

Birgün biri çıkıpta güneşe adını buzla yazarsa ,Bilki o seni benden daha çok seviyor...

Sen en büyük sevgiyi hakedecek kadar mükemmel , Herkesin sevmeyi haketmeyeceği kadar özelsin.

Yaşamak gecenin tüm karanlığına rağmen, Buğulu bir cama güneşi çizebilmektir.YAŞAMAK DİRENMEKTİR !

Ağlamak istiyorsanız asla yapmayın.Çünkü, bir yerlerde sadece sizin bir gülüşünüz için,Yaşayan birileri mutlaka vardır.

Eğer bir gün aşkın ölürse onu doğduğu yere göm kalbine !!

Seni unutmak için and içtim gözlerin geldi aklıma vazgeçtim.

Hadi uyandır beni söyle gördüğüm zamansız bir düş mü? Hadi git, uzaklaş, yokluğuna inandır beni. Gerçekten yoruldum her bulduğum yerde seni kaybetmekten.

Gözlerin nehir kirpiklerin köprü olsa, ben üzerinden geçerken ipler kopsa ve düştüğüm yer dudakların olsa.

Buruk hasret dolu geceleri öldüreceğim bir gün bu ayrılık şarkılarını kurşuna dizeceğim ve seni benden ayırdığı için kaderimi mahkemeye vereceğim.

Güller anlatsın sana olan sevgimi, güller anlatsın yanlızlığımı, çaresizliğimi? Yavaş yavaş eriyen yüreğimi güller anlatsın ben anlatamadım

Rüzgar alabildiğine hırçın,yağmur alabildiğine inatçı, yüreğin ise onlara inat sanki bir liman... Tıpkı gözlerindeki huzur gibi...

Nasıl ki uzaktaki yıldız parlak gelirse insana, uzakta olduğun için tutkunum sana! Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için tutkunum sana.

Seni sevdiğim kadar yaşasaydım; ölümsüzlüğün adını aşk koyardım...

Önce düştüğümde kalkmayı, sonra aleve dokunduğumda acıyı, sevmeyi öğrendim, sevilmeyi her şeyi öğrendim de yalnız seni unutmayı öğrenemedim!

Acı ve hüzün bir yıldız kadar uzak, mutluluk gözbebeğin kadar yakın olsun. Umutların gerçek, gerçeklerin mutluluk, mutlulukların sonsuz olsun...

Bir an buruk bir acı saplanırsa yüreğine, gözlerin zamansız takılırsa, kulakların zamansız deli gibi çınlarsa bil ki bir yerlerde özlemişsindir beni

Gençliğine güvenip erken derken belki elveda bile diyemezsin giderken.

Bulutlara yükledim hasretimi, rüzgarlarla yolladım sevgimi, yağmurlar yağdırdım gözyaşlarımla küçük melekler gönderdim seni öpmeye! Geldiler mi?

Nasıl ki uzaktaki yıldız parlak gelirse insana, uzakta olduğun için tutkunum sana! Sana yıldızlar kadar yakın olmak isterdim, her baktığında beni görebilmen için, sana
bulutlar kadar yakın olmak isterdim, üzüldüğünde gözyaşlarını yağmur olup silebilmek iÇİN

Eğer gökyüzü bir parça kağıt, deniz bir şişe mürekkep olsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi. Seni o kadar çok seviyorum ki...

Biliyorsun her gökkuşağının bittiği yerde bir hazine saklanırmış. Gökuşağını takip ettim geçenlerde sende bitti... En değerli hazinemsin benim, canımsın.

Yedi ayrı iklimden yedi çesit arı getirseler yedi çesit arı yedi ayrı çiçeği dolaşsa yedi ayrı çiçekten bal yapsa senin kadar tatlı olamaz...

Ben seni dün sevmedim çünkü dün geride kaldı, ben seni bugün de sevmeyeceğim çünkü bugün de bitecek; ben seni yarın seveceğim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek!

Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam, gözümden akacak yaş olsan ağlamam, kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam!

Güneşin doğduğu da bir gerçek battığı da... Kalbimin attığı da bir gerçek, günün bittiği de... Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek. Seni seviyorum, işte o en büyük
gerçek...

Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakiptir? Çünkü sen benim için daima teksin!

Dünde, bugünde, yarında? Yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep ordayım!

Sana yıldızlar kadar yakın olmak isterdim, her baktığında beni görebilmen için, sana bulutlar kadar yakın olmak isterdim, üzüldüğünde gözyaşlarını yağmur olup silebilmek için, sana sen kadar yakın olmak isterdim ki beni, seni sevdiğim kadar sevebilmen için?

Güneşi seviyorum diyorsun güneş açınca gölgeye kaçıyorsun. Yağmuru seviyorum diyorsun yağmur yağınca şemsiyeni açıyorsun. Korkuyorum sevgilim çünkü beni de sevdiğini söylüyorsun!

Bana öyle bir mektup yaz ki sevgilim açar açmaz duyayım kokunu. Sevda essin başak saçlarında, sesin yüzümü rüzgarla bulsun... Bana öyle bir mektup yaz ki sevgilim, gelsin beni en koyu zulamda bulsun ve öyle bir mektup yaz ki sevgilim varsın ölümüm olsun.

Yardım etmek mi istiyorsun? O zaman dinle; yaşama sevinci getir bana çokça olsun çabuk tükenmeyenlerinden. İhtiyacım var bu ara unutmak üzereyim mutluluğu, unuttum sıcak bir çayın tadını, esen rüzgarın serinliğini, hadi durma öyle hatıralarımı canlandır, iyi olanları?

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz. Mürekkepten denizler, kağıttan gemiler yaptım. Sonra ismini her yere yazdım. İsmini yazınca seni sevdiğimi sandın, ben seni sevmedim sana taptım!.. Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen, bil ki o yalnız senin için yanan kalbimdir.

Eğer seni nasıl ve ne kadar sevdiğimi öğrenmek istiyorsan bana yeni bir dil bulmalısın çünkü sana olan sevgimi anlatmak için kelimeler bulamıyorum. Ama bir şeyi bil ki seni çok seviyorum?

Bir insanı sevmek onunla yaşlanmayı kabul etmek demektir benim için. Ben seni seviyorum ve bir ömür boyu seninle olmak istiyorum.

Kuyruklu yıldızlar vardır, dünyaya yetmiş yılda bir gelirler. İnsanlar onu hayatı boyunca belki bir kez görürler. Ben o yıldızı gördüm, o da sensin birtanem?

Sana bahçeden gül değil güneşten atom koparıp getirmek istiyorum ama kalbim gibi ellerin de yanar diye korkuyorum.

Karanlık gecede önemli değildir yıldızları görmek. Gündüzleri yıldızları görmek marifet, aşık olmak önemli değil, bir ömür boyu sevebilmek marifet.

Ayriliklar küçük sevgileri öldürür ama büyük sevgileri güçlendirir.Tipki rüzgarin mumu söndürüp yangini güçlendirdigi gibi...
Gül bahçesinde geçsede ömrüm, inan üstüne gül koklamam gülüm , seni koklamak olsada ölüm, ugrunda ölmeye deger gülüm..
Dünyada 2 renk gül olsun,biri kirmizi digeri beyaz,sen beni unutursan kirmizilar solsun,ben seni unutursam beyazlar kefenim olsun.
Kimbilir hangi aksam günesle beraber bende sönecegim kimbilir hangi ellerden son suyumu içecegim belki göremeden ölecegim fakat yinede seni 'EBEDiYEN SEVECEGiM'
Bir gün bir rüzgar eserse oralara.Benim sana olan sevgimi fisildarsa kulagina unutma sende bana bir tutam sevgi yolla........
Dünyan öyle bir kararsin ki, seni aydinlatan tek isik gözlerim olsun
Sevmek ölmektir bence , ben de sevmistim ölmeden önce
Sari giyer günes olursun, Mavi giyer deniz olursun, Siyah giyer matem olursun, Kimbilir belki bir gün, Beyaz giyer benim olursun.
Gözlerin Nehir,Kirpiklerin Köprü Olsun,Ben Tam Üzerinden Geçerken Ipler Kopsun,Düstügüm O Yer DUDAKLARIN OLSUN...
Yalnizlik gecelerin,Umit bekleyenlerin,Hayal caresizlerin,Yagmur sokaklarin, Tebessum dudaklarin, Sen ise yalniz benimsin birtanem...
Gül bahçesinde geçsede ömrüm, inan üstüne gül koklamam gülüm , seni koklamak olsada ölüm, ugrunda ölmeye deger gülüm..
Eger beni bu sokakta,bu semtte,bu $ehirde bulamazsan sevgilim bilki ben, Gözlerinin daldigi yerdeyim...
Güller hep ellerinde açsin,ama dikenleri batmasin.sevda hep seni bulsun,ama seni yaralamasin.mutluluk hep yüregine dolsun,ama beni unutturmasin.
Gün bir gün, sevdalanmis geceye gecede yakomoz düsürmüs denize ogünden bugüne geceyle gündüz ayrilmaz olmus taki günes tutlup gölge düsürene dek sevdalara
Dunyada iki kor tanidim; biri beni gormeyen sen, biri de senden ba$kasini gormeyen ben...
Eger colde bir cicek olsan; seni kaybetmemek ; icin gozyaslarimla sulardim Eger gozumdeki bir damlayas olsaydin; seni kaybetmemek; icin hic aglamazdim..
Gece midir insani hüzünlendiren,yoksa insan midir hüzünlenmek icin geceyi bekleyen?gece midir seni bana düsündüren yoksa ben miyim seni düsünmek icin geceyi bekleyen ?
Ölsen bile benden kurtulamazsin. Kefen olur bedenini sararim.Yagmur olur üzerine yagarim.Çiçek olur mezarinda açarim. Ölsen bile benden kurtulamazsin
Önce düstügümde kalkmayi ögrendim sonra aleve dokundugumda aciyi sevmeyi ögrendim sevilmeyi sonra terkedilip beklemeyi sayende unutulmayida ögrendim herseyi ögrendimde yalniz unutmayi ögrenemedim..............
Bir Gün Cehennemde Karsilasabiliriz. Sen Kalp Hirsizi Oldugun için , Bense Tanriyi Birakip Sana Taptigim için.....
Ustune `seviyorum` yazdigim bir kagittan, sandal yapiyor, dereye birakiyorum. ister yuzsun, ister batsin, ister bir caliya takilsin o kagit sandal, hep derenin bir yerinde olucak biliyorum..
Kalbim seni unutacak kadar adi ise ellerim onu parcalayacak kadal asildir.
Basini gögsüme yasladiginda tek bir düsmanim vardir:geçip giden zaman.
Seni benim kadar sevenler , sana benim kadar hasret kalsin.
Sen elimden tutunca, deniz basardi içimi. Sen elimden tutunca, yüregim yesil yosunlara takilip günlerce dip akintilarinin pesisira gitmk isterdim.
Yanagina konan kar tanesi eriyip dudaklarina indiginde o bir damla serinligi biriyle paylasmak istediginde yönünü rüzgara dön yeter. Çünkü ben o rüzgardayim....
Ben seni dün sevmedim, çünkü dün bitti. Ben seni bugün sevmedim çünkü bugün bitecek. Ben seni yarin sevdim çünkü yarinlar hiç bitmeyecek...
Ask bir elma sekeridir. Sekeri yersin sapi kalir...
Rüyalarini gül yapraklaiiyla yatagini papatyalarla süsledim, üzerini sevgiyle örtüp tüm kabuslari aldim ki en güzel rüyalari sen göresin.. cepci.com
Yillar vardir nasil geçtigini bilmezdim, bir gün vardir yasamin anlamini degistirdi bana dair; hissetmedigimi, bilmedigimi yasatti, iste o ani senle yasadim senle sevdim.
Kalem olsa dünyadaki bütün agaçlar ve bütün denizler mürekkep olsa senin siirini yazamam yinede...
Yaprak döken gençligimin satir aralarinda alti kirmiziyla çizilmis ve tirnak içine alinmis suskunlugumun bas harflerisin.
Utanirim , söyleyemem yasadigim yalnizligi , kelimeler yetmiyor ki , bu mu sevda dedikleri.
Yaninda benden yakin baska biri de olsa , her seyi inkar etmis inandirmis olsanda , ve ona duygulanmis sevdalanmis olsanda , biliyorum bu gece beni düsüneceksin.
Sevgimiz yavas yavas süzülen çisil yagmur gibi ama irmaklari tasiran cinsten...
Seni düsünür , seni özlerim , sevgilerin özlemlerin derinliginde ne olur kir seytanin bacagini birkez beni hatirla , bir sonbahar serinliginde...
Sert rüzgarlar karanlik geceleri severmis , aynen benim seni sevdigim gibi.
Sen bazen en zifiri karanlik gecemin günesi, sen bazen yasanacak hayatin cesaret verecek mutluluk yani, sen bazen ve her zaman sevgimin tek nedeniI...
Seni yildizlara benzetiyorum onlar kadar etkileyici,çekici ve güzelsin ama aranizda tek fark var onlar milyonlarca sen birtanesin.........
Seni asil insanlarin basit sevgileriyle degil, basit insanlarin asil sevgileriyle sevdim. Bu güzel askimiza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getirdim…

Bir yagmur damlasi seni seviyorum anlami tasisaydi ve sen bana seni ne kadar sevdigimi soracak olsaydin, inan ki birtanem her gün yagmur yagardi.

Yanagina düsen kar tanesi eriyip dudaklarina indiginde ve o bir damla serinligi biriyle paylasmak istediginde yüzünü rüzgara dön, ordayim!

Insanlar tanidim yildizlar gibiydi, hepsi parliyordu, hepsi gökteydi. Ama ben seni, günesi seçtim, bir günes için bin yildizdan vazgeçtim…

Bütün mevsimleri bir günde, bütün yillari bir mevsimde yasamaya raziyim seninle... Bir tutam sevinç, bir tutam umut ve bir tutam mutluluk gönderiyorum sana.

Bir gül olmak isterdim! Neden mi? Beni koparip kokladiginda vücudunun derinliklerine girip bir daha oradan çikmamak için…

Seni bulmaktan çok aramak isterim! Seni sevmeden önce anlamak isterim! Seni bir ömür boyu bitirmek degil de sana hep yeniden baslamak isterim.

Hani gözler vardir sözleri anlatir, hani sözler vardir gözleri anlatir, bir de ask vardir seni anlatir...

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarinda mutluluk, yüreginde sevgi ve sadakat, karbeyaz tüylerinde umut ve gagasinda iyi geceler öpücügü, yanagini uzat.

Dün gece sen uyurken kizila boyadim denizleri, uçurumdan attim sessizligi, haber saldim rüzgarlara, fisildasinlar kulagina seni ne kadar çok özledigimi...

Sana dogru bir kelebek uçurdum, daglari denizleri asti seni buldu, yanagina ufacik bir öpücük kondurdu. Hissettin mi?

Uykudan uyaninca insani uyandigina pisman eden, geri dönmek isteyip de dönemeyince çaresizlikten delirten, hayatta bir defa görülebilen harika bir rüyasin!..

Agirdir sevmelerim her yürek tasiyamaz, büyüktür umutlarim her omuz kaldiramaz, her sey olur da su kalbim, bir tek sensiz olamaz.

Mürekkepten denizler, kagittan gemiler yaptim. Sonra ismini her yere yazdim. Ismini yazinca seni sevdigimi sandin, ben seni sevmedim sana taptim!..

Seni her düsündügümde kalbime bir yildiz çiziyorum. Benim simdi kaç yildizim var biliyor musun? Benim artik bir gökyüzüm var..

Bugün her zamankinden farkli bir sey yapayim dedim olmadi yine sana defalarca asik olup seni düsündüm...

Yedi ayri iklimden yedi çesit ari getirseler yedi çesit ari yedi ayri çiçegi dolassa yedi ayri çiçekten bal yapsa senin kadar tatli olamaz...

Ben seni dün sevmedim çünkü dün geride kaldi, ben seni bugün de sevmeyecegim çünkü bugün de bitecek; ben seni yarin sevecegim çünkü yarinlar hiç bitmeyecek!

Agzimdan çikacak söz olsan konusmam, gözümden akacak yas olsan aglamam, kalbime hapsettim seni hiçbir yere birakmam!

Günesin dogdugu da bir gerçek battigi da... Kalbimin attigi da bir gerçek, günün bittigi de... Ne çikar tüm gerçekleri saysak tek tek. Seni seviyorum, iste o en büyük gerçek...

Sen benim hayatimda oldugun sürece, ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakiptir… Çünkü sen benim için daima teksin!

Dünde, bugünde, yarinda… Yüregin kadar yanindayim. Kendini yalniz hissettiginde elini kalbine koy; ben hep ordayim!

Sana yildizlar kadar yakin olmak isterdim, her baktiginda beni görebilmen için, sana bulutlar kadar yakin olmak isterdim, üzüldügünde gözyaslarini yagmur olup silebilmek için, sana sen kadar yakin olmak isterdim ki beni, seni sevdigim kadar sevebilmen için…

Günesi seviyorum diyorsun günes açinca gölgeye kaçiyorsun. Yagmuru seviyorum diyorsun yagmur yaginca semsiyeni açiyorsun. Korkuyorum sevgilim çünkü beni de sevdigini söylüyorsun!

Bana öyle bir mektup yaz ki sevgilim açar açmaz duyayim kokunu. Sevda essin basak saçlarinda, sesin yüzümü rüzgarla bulsun... Bana öyle bir mektup yaz ki sevgilim, gelsin beni en koyu zulamda bulsun ve öyle bir mektup yaz ki sevgilim varsin ölümüm olsun.

Yardim etmek mi istiyorsun? O zaman dinle; yasama sevinci getir bana çokça olsun çabuk tükenmeyenlerinden. Ihtiyacim var bu ara unutmak üzereyim mutlulugu, unuttum sicak bir çayin tadini, esen rüzgarin serinligini, hadi durma öyle hatiralarimi canlandir, iyi olanlari…

Agirdir sevmelerim her yürek tasiyamaz, büyüktür umutlarim her omuz kaldiramaz, her sey olur da su kalbim, bir tek sensiz olamaz. Mürekkepten denizler, kagittan gemiler yaptim. Sonra ismini her yere yazdim. Ismini yazinca seni sevdigimi sandin, ben seni sevmedim sana taptim!.. Günesin buz tuttugu yerde bir alev görürsen, bil ki o yalniz senin için yanan kalbimdir.

Eger seni nasil ve ne kadar sevdigimi ögrenmek istiyorsan bana yeni bir dil bulmalisin çünkü sana olan sevgimi anlatmak için kelimeler bulamiyorum. Ama bir seyi bil ki seni çok seviyorum…

Bir insani sevmek onunla yaslanmayi kabul etmek demektir benim için. Ben seni seviyorum ve bir ömür boyu seninle olmak istiyorum.

Sen benim hayatimda oldugun sürece, ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakiptir… Çünkü sen benim için daima teksin!

Dünde, bugünde, yarinda… Yüregin kadar yanindayim. Kendini yalniz hissettiginde elini kalbine koy; ben hep ordayim!

Sana yildizlar kadar yakin olmak isterdim, her baktiginda beni görebilmen için, sana bulutlar kadar yakin olmak isterdim, üzüldügünde gözyaslarini yagmur olup silebilmek için, sana sen kadar yakin olmak isterdim ki beni, seni sevdigim kadar sevebilmen için…

Günesi seviyorum diyorsun günes açinca gölgeye kaçiyorsun. Yagmuru seviyorum diyorsun yagmur yaginca semsiyeni açiyorsun. Korkuyorum sevgilim çünkü beni de sevdigini söylüyorsun!

Bana öyle bir mektup yaz ki sevgilim açar açmaz duyayim kokunu. Sevda essin basak saçlarinda, sesin yüzümü rüzgarla bulsun... Bana öyle bir mektup yaz ki sevgilim, gelsin beni en koyu zulamda bulsun ve öyle bir mektup yaz ki sevgilim varsin ölümüm olsun.

Yardim etmek mi istiyorsun? O zaman dinle; yasama sevinci getir bana çokça olsun çabuk tükenmeyenlerinden. Ihtiyacim var bu ara unutmak üzereyim mutlulugu, unuttum sicak bir çayin tadini, esen rüzgarin serinligini, hadi durma öyle hatiralarimi canlandir, iyi olanlari…

Agirdir sevmelerim her yürek tasiyamaz, büyüktür umutlarim her omuz kaldiramaz, her sey olur da su kalbim, bir tek sensiz olamaz. Mürekkepten denizler, kagittan gemiler yaptim. Sonra ismini her yere yazdim. Ismini yazinca seni sevdigimi sandin, ben seni sevmedim sana taptim!.. Günesin buz tuttugu yerde bir alev görürsen, bil ki o yalniz senin için yanan kalbimdir.

Eger seni nasil ve ne kadar sevdigimi ögrenmek istiyorsan bana yeni bir dil bulmalisin çünkü sana olan sevgimi anlatmak için kelimeler bulamiyorum. Ama bir seyi bil ki seni çok seviyorum…

Bir insani sevmek onunla yaslanmayi kabul etmek demektir benim için. Ben seni seviyorum ve bir ömür boyu seninle olmak istiyorum.

Kuyruklu yildizlar vardir, dünyaya yetmis yilda bir gelirler. Insanlar onu hayati boyunca belki bir kez görürler. Ben o yildizi gördüm, o da sensin birtanem…

Sana bahçeden gül degil günesten atom koparip getirmek istiyorum ama kalbim gibi ellerin de yanar diye korkuyorum.

Karanlik gecede önemli degildir yildizlari görmek. Gündüzleri yildizlari görmek marifet, asik olmak önemli degil, bir ömür boyu sevebilmek marifet…

Seni yildizlara benzetiyorum onlar kadar uzak onlar kadar erisilmezsin ama bir farkin var onlar bin tane sen bir tanesin.

@--)--) sana dijital bir gül yolluyorum, çünkü bu uzaklarda elimden ancak bu kadari geliyor. Ama bil ki gerçegini, gözlerinin içine bakarak vermek isterdim. Ve seni sevdigimi fisildamak.. Seni seviyorum! Askim, birtanem, her seyimsin…

Hep kalanlara gidenleri kattim! Bir gün yerine geçemediler. O kalanlara gidenleri kattim yine de bir tane “sen” edemediler. Önceleri hasreti hiç tatmadim, yarimden hiç ayri kalmadim, biter diye takvimlere baktim. Zor geldi ayrilik alisamadim. An gelir insan gülerken aglarmis. Gözyaslari sel olup kalbine akarmis… Seni çok seviyor ve özlüyorum. Bu güzel askimiza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getiriyorum…

Uykudan uyaninca insani uyandigina pisman eden, geri dönmek isteyip de dönemeyince çaresizlikten delirten, hayatta bir defa görülebilen harika bir rüyasin! O kadar güzelsin ki yüzüne bakamiyorum. Titriyor ellerim, ellerini tutamiyorum. Dolanip sarmak geliyor içimden, saramiyorum. Öylesine baglanmisim ki, sensiz duramiyorum. Seni çok seviyorum…

Gönlüme taht kurdun, gönlümün sultani oldun, gece gökyüzünde parlayan yildizim, sabah ise ruhuma dogan günesim oldun…

Sen var ya sen ayni sigaram gibisin. Dumani gözlerin… Külü dudaklarin... Yalniz aranizda bir fark var sigarami ben, beni ise sen yakiyorsun...

Bir insanin idealleri olmali, sonsuzluk gibi. Bir insanin özlemi olmali, özlemle açan çicekler gibi. Bir insanin bir tanesi olmali, tipkki senin gibi.

O kadar güzelsin ki yüzüne bakamiyorum. Titriyor ellerim, ellerini tutamiyorum. Öylesine baglanmisim ki sensiz duramiyorum.

Yüregimdeki tek arzu, hayalimdeki tek tutku, beni yasatan tek duygu senmissin bebegim...

Sen dünyaya sürgün bir meleksin ve ben seni o kadar çok sevecegim ki bir daha cennetine geri dönmek istemeyeceksin...

Sen bazen zifiri karanlik gecemin günesi, sen bazen hayatin cesaret veren mutluluk yani ve sen her zaman sevgimin tek nedenisin.

Günün ilk isiklari sahile vurdugunda, martilar yalnizca ikimizin anlayacagi bir dille sunu fisildar denizin kulagina: Seni çok özledim...

Seni seviyorum çünkü elini kalbimin üzerinde hissettigim zaman, üzüntülerimi alip onlarin yerine o tarifsiz sicakligi koymayi basariyorsun...

Sana nasil hitap etmeliyim bilmiyorum. Hayatim desem hayat çok kisa, çiçegim desem çiçek soluyor. Sana canim demeliyim, çünkü bu can sen oldukça yasiyor...

Dogan her günün sabahinda, içimde gözlerini görebilmek aski olmasa, inan hiçbir seye degmezdi yasamak..

Ben sevdanin sokaginda oturuyorum… Geceler hiç bitmiyor, ben hiç uyumuyorum.

Yüregim hafif islaktir benim kuytu köselerde aglamaktan ve rengi hafif uçuktur kurusun diye kaç kez günese asmaktan.

Seni unutmak için and içtim gözlerin geldi aklima vazgeçtim.

Hadi uyandir beni söyle gördügüm zamansiz bir düs mü? Hadi git, uzaklas, yokluguna inandir beni. Gerçekten yoruldum her buldugum yerde seni kaybetmekten.

Gözlerin nehir kirpiklerin köprü olsa, ben üzerinden geçerken ipler kopsa ve düstügüm yer dudaklarin olsa.

Buruk hasret dolu geceleri öldürecegim bir gün bu ayrilik sarkilarini kursuna dizecegim ve seni benden ayirdigi için kaderimi mahkemeye verecegim.

Güller anlatsin sana olan sevgimi, güller anlatsin yanlizligimi, çaresizligimi… Yavas yavas eriyen yüregimi güller anlatsin ben anlatamadim…

Rüzgar alabildigine hirçin,yagmur alabildigine inatçi, yüregin ise onlara inat sanki bir liman... Tipki gözlerindeki huzur gibi...

Nasil ki uzaktaki yildiz parlak gelirse insana, uzakta oldugun için tutkunum sana! Hani en güzel asklar imkansiz gelir ya insana, imkansiz oldugun için tutkunum sana…

Seni sevdigim kadar yasasaydim; ölümsüzlügün adini ask koyardim...

Önce düstügümde kalkmayi, sonra aleve dokundugumda aciyi, sevmeyi ögrendim, sevilmeyi her seyi ögrendim de yalniz seni unutmayi ögrenemedim!

Aci ve hüzün bir yildiz kadar uzak, mutluluk gözbebegin kadar yakin olsun. Umutlarin gerçek, gerçeklerin mutluluk, mutluluklarin sonsuz olsun...

Bir an buruk bir aci saplanirsa yüregine, gözlerin zamansiz takilirsa, kulaklarin zamansiz deli gibi çinlarsa bil ki bir yerlerde özlemissindir beni…

Seni unutmak için and içtim gözlerin geldi aklima vazgeçtim.

Hadi uyandir beni söyle gördügüm zamansiz bir düs mü? Hadi git, uzaklas, yokluguna inandir beni. Gerçekten yoruldum her buldugum yerde seni kaybetmekten.

Gözlerin nehir kirpiklerin köprü olsa, ben üzerinden geçerken ipler kopsa ve düstügüm yer dudaklarin olsa.

Buruk hasret dolu geceleri öldürecegim bir gün bu ayrilik sarkilarini kursuna dizecegim ve seni benden ayirdigi için kaderimi mahkemeye verecegim.

Güller anlatsin sana olan sevgimi, güller anlatsin yanlizligimi, çaresizligimi… Yavas yavas eriyen yüregimi güller anlatsin ben anlatamadim…

Rüzgar alabildigine hirçin,yagmur alabildigine inatçi, yüregin ise onlara inat sanki bir liman... Tipki gözlerindeki huzur gibi...

Nasil ki uzaktaki yildiz parlak gelirse insana, uzakta oldugun için tutkunum sana! Hani en güzel asklar imkansiz gelir ya insana, imkansiz oldugun için tutkunum sana…

Seni sevdigim kadar yasasaydim; ölümsüzlügün adini ask koyardim...

Önce düstügümde kalkmayi, sonra aleve dokundugumda aciyi, sevmeyi ögrendim, sevilmeyi her seyi ögrendim de yalniz seni unutmayi ögrenemedim!

Aci ve hüzün bir yildiz kadar uzak, mutluluk gözbebegin kadar yakin olsun. Umutlarin gerçek, gerçeklerin mutluluk, mutluluklarin sonsuz olsun...

Bir an buruk bir aci saplanirsa yüregine, gözlerin zamansiz takilirsa, kulaklarin zamansiz deli gibi çinlarsa bil ki bir yerlerde özlemissindir beni…

Gençligine güvenip erken derken belki elveda bile diyemezsin giderken.

Allah gücü erkege, güzelligi kadina vermis... Ne var ki her seyi yenen güç, güzellige yenilmis...

Bulutlara yükledim hasretimi, rüzgarlarla yolladim sevgimi, yagmurlar yagdirdim gözyaslarimla küçük melekler gönderdim seni öpmeye! Geldiler mi?

Nasil ki uzaktaki yildiz parlak gelirse insana, uzakta oldugun için tutkunum sana! Sana yildizlar kadar yakin olmak isterdim, her baktiginda beni görebilmen için, sana bulutlar kadar yakin olmak isterdim, üzüldügünde gözyaslarini yagmur olup silebilmek i

Eger gökyüzü bir parça kagit, deniz bir sise mürekkep olsaydi yine de sana olan duygularimi yazmaya yetmezdi. Seni o kadar çok seviyorum ki...

Biliyorsun her gökkusaginin bittigi yerde bir hazine saklanirmis. Gökusagini takip ettim geçenlerde sende bitti... En degerli hazinemsin benim, canimsin.

Bazi rüyalar digerlerinden çok uzun sürer. Bazilari da çok çok güzel. Benim en uzun ve en güzel rüyam su an bu mesaji okuyor.

Bana dünya yuvarlaktir dedin, dedigin dogruysa neden geri dönmedin?

Hasret kapimda nöbetler tutuyor. Sevgilim uzak bir sehirde gözlerim onu ariyor...

Bir kus olup gitsem, assam su enginleri, varsam senin yanina. Öpsem doyasiya, koklasam seni...

En güzel yarinlar senin olsun, sen buna layiksin ömrün mutluluklarla dolsun. Eger gün gelir de sen beni unutursan, inan ki tatlim canin sagolsun.

Bugün yeni bir meyhane kesfettim mezarligin karsisinda. Bir gün beni arar da bulamazsan ya meyhanedeyim ya da tam karsisinda.

Seni günde bir defa düsünüyorum o da 24 saatime maloluyor.

Denizi içerken maviler takildi bogazima, karaya vuran balik gibi çirpiniyorum.

Bugün yeni bir meyhane kesfettim mezarligin karsisinda. Bir gün beni arar da bulamazsan ya meyhanedeyim ya da tam karsisinda.

Seni günde bir defa düsünüyorum o da 24 saatime maloluyor.

Denizi içerken maviler takildi bogazima, karaya vuran balik gibi çirpiniyorum.

Paylastikça çogalan tek seyin sevgimiz oldugunu hiç unutmayalim ve sevgimizi daima çogaltalim sevgilim.

Biliyorsun her gökkusaginin bittigi yerde bir hazine saklanirmis. Gökusagini takip ettim geçenlerde sende bitti... En degerli hazinemsin benim, canimsin. Sana dogru bir kelebek uçurdum, daglari denizleri asti seni buldu, yanagina ufacik bir öpücük kondur

Mutlu olmayi biliyorsan, sevmeyi bileceksin gerçekten seviyorsan, ömrünü vereceksin.

Bir deniz düsün "susuz", bir gece düsün "uykusuz", bir insan düsün "sevgisiz", bir bahar düsün "çiçeksiz", bir de beni düsün "sensiz"...

@--)--) sana dijital bir gül yolluyorum, çünkü uzaklarda elimden ancak bu kadari geliyor. Ama bil ki gerçegini, gözlerinin içine bakarak vermek isterdim. Ve seni sevdigimi fisildamak.. Seni seviyorum! Seni denizdeki kumlar, gökteki yildizlar, ormandaki a

Ne seni unutmak için bir çabam var ne de askimi körükleyen bir rüzgar... Ne seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm ne de görmeye dayanacak kalbim var.

Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizlige! Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalim nice yillara...

Ne zaman tutsam ellerini gözlerimin önünden mevsimler geçer, ne zaman gözlerin gözlerime degse samanyolundan bir yildiz düser.

Yatagini gül yapraklariyla, rüyalarini papatyalarla süsledim, üzerini sevgimle örttüm tüm kabuslarini da ben aldim ki sen rahat uyu birtanem!

Askim yatagin, sevgim yorganin, yüregim yastigin olsun iyi uyu birtanem.

Sen seni seveni görmeyecek kadar körsen, O da sana sevgisini söylemeyecek kadar gururludur.

Bazi rüyalar digerlerinden daha uzun sürer. Bazilari da çok çok güzel olur. Benim en uzun ve en güzel rüyam, su an bu mesaji okuyor. Seni çok ama çok seviyorum biricigim. Sesini duysam da her an yüzünü görmek gibi degil, özledigimi bil her an çünkü hiçb

Bir gün dudaklarin kurursa okyanusu getiririm sana, aksam ayazinda titrersen günesi getiririm sana, eger gönlün bir sevgi ararsa kalbimi söküp getiririm sana...

Sesini duysam da her an yüzünü görmek gibi degil, özledigimi bil her an hiçbir sey seni sevmek gibi degil...

Yatagini gül yapraklariyla, rüyalarini papatyalarla süsledim, üzerini sevgimle örttüm tüm kabuslarini da ben aldim ki sen rahat uyu birtanem!

Sen seni seveni görmeyecek kadar körsen, O da sana sevgisini söylemeyecek kadar gururludur.

Yapraklar sararip dökülürken yere, yasli gözlerini çevirip göklere, her gün istemem yilda bir kere, adimi anmayi sakin unutma!

Kimsin sen? Yasamak isteyip de yasayamadigim umutlarim, farkinda olmadan yillardir bekledigim mi? Kimsin sen? Sen benim sevdigimsin, sevdigimi söyleyebildigim...

Bir deniz düsün "susuz", bir gece düsün "uykusuz", bir insan düsün "sevgisiz", bir bahar düsün "çiçeksiz", bir de beni düsün "sensiz"...

@--)--) sana dijital bir gül yolluyorum, çünkü uzaklarda elimden ancak bu kadari geliyor. Ama bil ki gerçegini, gözlerinin içine bakarak vermek isterdim. Ve seni sevdigimi fisildamak.. Seni seviyorum! Seni denizdeki kumlar, gökteki yildizlar, ormandaki a

Ne seni unutmak için bir çabam var ne de askimi körükleyen bir rüzgar... Ne seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm ne de görmeye dayanacak kalbim var.

Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizlige! Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalim nice yillara...

Ne zaman tutsam ellerini gözlerimin önünden mevsimler geçer, ne zaman gözlerin gözlerime degse samanyolundan bir yildiz düser.

Bazi rüyalar digerlerinden daha uzun sürer. Bazilari da çok çok güzel olur. Benim en uzun ve en güzel rüyam, su an bu mesaji okuyor. Seni çok ama çok seviyorum biricigim. Sesini duysam da her an yüzünü görmek gibi degil, özledigimi bil her an çünkü hiçb

Bir gün dudaklarin kurursa okyanusu getiririm sana, aksam ayazinda titrersen günesi getiririm sana, eger gönlün bir sevgi ararsa kalbimi söküp getiririm sana...

Sesini duysam da her an yüzünü görmek gibi degil, özledigimi bil her an hiçbir sey seni sevmek gibi degil...

Yapraklar sararip dökülürken yere, yasli gözlerini çevirip göklere, her gün istemem yilda bir kere, adimi anmayi sakin unutma!

Kimsin sen? Yasamak isteyip de yasayamadigim umutlarim, farkinda olmadan yillardir bekledigim mi? Kimsin sen? Sen benim sevdigimsin, sevdigimi söyleyebildigim...

Seni denizdeki kumlar, gökteki yildizlar, ormandaki agaçlar, dünyadaki insanlar, okyanustaki sular ve günesin isiklarindan daha çok seviyorum.

Seni denizdeki kumlar, gökteki yildizlar, ormandaki agaçlar, dünyadaki insanlar, okyanustaki sular ve günesin isiklarindan daha çok seviyorum.

Sevginin oldugu yerde mantik olmaz derler... Ne kadar dogru! Seni o kadar çok seviyorum ki aklim basimdan gitti... Birlikte daha nice sevgi dolu mutlu günlere sevgilim...

Dün gece sen uyurken kizila boyadim denizleri, uçurumdan attim sessizligi, haber saldim rüzgarlara, fisildasinlar kulagina seni ne kadar çok özledigimi... Gece bir baska giyer siyahini, yildizlar daha bir sönük olur, yakamozlar baska çizer denize kendini ve hayat daha bir kahpe oynar oyununu sen yanimda yoksan eger!

Öperim dudaklarindan gül kokulu yanaklarindan her dem gözlerimin hapsindesin kalbimin tek sahibisin...Seni seviyorum.. Hem de çok...

Bir yudum sevgi koskoca bir okyanusa bedeldir. Simdi uzaklarda senin bir yudum sevgine hasretim sevgilim. Seni hasretimi tüketircesine kucakliyorum...

Eger seni nasil ve ne kadar sevdigimi ögrenmek istiyorsan bana yeni bir dil bulmalisin, çünkü sana olan sevgimi anlatmak için kelime bulamiyorum.

Hayatta hiçbir sey ilk askin yerini tutamaz insan sevse bile o ilk ask hiç unutulmaz.

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarinda mutluluk, yüreginde sevgi ve sadakat, karbeyaz tüylerinde umut ve gagasinda iyi geceler öpücügü, yanagini uzat. Dünde, bugünde, yarinda... Yüregin kadar yanindayim. Kendini yalniz hissettiginde elini kalbine koy; ben hep ordayim!

Her seven adsiz bir kahramandir ve insan sevebildigi kadar insandir.

Sanma ki ismini bir baskasi silecek seninle basladim seninle bitecek...

Içine düsen her hüzün damlasi sana seni ne kadar çok sevdigimi hatirlatsin.

Seni tahmin edecegin kadar degil, tahammül edemeyecegin kadar çok seviyorum.

Bir demet gül vermek isterim sana. Güllerden güzelsin aslinda. Gülü bir gün, seni sonsuza dek seviyorum.

Bazi asklar okyanus gibidir görmesen de sonunun bir yerlerde bittigini bilirsin, okyanuslar bile kiskanir sana olan sevgimi. Görmesem de sonunu biliyorum, sonsuza kadar bitmeyecek... Seni seviyorum!

Hep kalanlara gidenleri kattim! Bir gün yerine geçemediler. O kalanlara gidenleri kattim yine bir tane sen edemediler. Zor geldi ayrilik alisamadim.

An gelir insan gülerken aglarmis. Gözyaslari sel olup kalbine akarmis...

Ben seni unutmak için sevmedim ama ne için sevdigimi unuttum.

Bazi asklar okyanus gibidir görmesen de sonunun bir yerlerde bittigini bilirsin, okyanuslar bile kiskanir sana olan sevgimi. Görmesem de sonunu biliyorum, sonsuza kadar bitmeyecek... Seni seviyorum!

Yasamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgi sensiz olmaz! Unutma ki sevmek daima beraber olmak degil, sensizken bile seninle olabilmektir... Simdi yaninda degilim belki ama özlemim sevgim hep seninle... Seni seviyorum!

Kalbimde arama eski yerini sen gözümden akan sele karistin.

Sen en büyük sevgiyi hak edecek kadar mükemmel ama herkesin sevmeyi hak edemeyecegi kadar özelsin.

Seni denizdeki kumlar, gökteki yildizlar, ormandaki agaçlar, dünyadaki insanlar, okyanustaki sular, sahildeki martilar ve günesin isiklarindan daha çok seviyorum. Birlikte daha güzel günlere...

Gece bir baska giyer siyahini, yildizlar daha sönük olur, yakamozlar baska çizer denize kendini ve hayat daha kahpe oynar oyununu sen yanimda yoksan... Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarinda mutluluk, yüreginde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut, gagasinda iyi geceler öpücügü, yanagini uzat... Muuckk!!!

Maviler giyer bulut olurum, yesiller giyer bahar olurum, bakarsin bir gün beyazlar giyer senin olurum.

Hep beni kimse sevmiyor ki derdin! Usulcacik sokulup yüregine ...ben seviyorum demek isterdim.

Bir ömür boyu seninleyim desen de istemem artik. Çünkü sen rüzgarin çosturdugu bir toz bulutusun, bugün bana esersin ...yarin ellere...

Hasretin öldürdü beni! Simdi geceler çaresiz. Simdi yagmur damlasi gelip konar dudaklarima sessiz. Söylemis miydim hasretin öldürdü beni hiç sebepsiz.

Kapinin önünde ask yapma askin gözü kördür ama komsularinki asla.

Gidenler yokluklariyla degil giderken söyleyemedikleri sözler yüzünden hüzün verirler!

Sana sarap verecegim, iç ama sarhos olma. Sana bir gül verecegim, kokla ama soldurma. Sana kalbimi verecegim, sev ama incitme!...

Yasamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgi sensiz olmaz! Unutma ki sevmek daima beraber olmak degil, sensizken bile seninle olabilmektir... Simdi yaninda degilim belki ama özlemim sevgim hep seninle... Seni seviyorum!

Bir aptalin sizi öpmesine izin verin ama bir öpücügün sizi aptal etmesine asla!

Sevgi basittir, karmasik olan bizleriz. Sevgi güven verir, insanlar aldatir. Sevgiye her zaman güvenilir, insanlara asla!

Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, askin içimde ve ruhun bedenimde oldugu sürece seni çok sevmeye devam edecegim...

Gözleri uzakliklar degil, bazen de göze alamadigimiz yakinliklar acitir.

Seni ben degil gözlerim seçti, onlar sevdi onlar begendi. Sen benim degil onlarinsin gittiysen bana ne onlar aglasin...

Yeryüzünde biten her ask için gökyüzünde bir melek aglar.

Sen günesin dogdugu, karanligin bittigi yerdesin sen hep kalbimde yatan tek sevgilimsin...

Geceler seni sevdigim kadar uzun olsaydi eger inan ki yeryüzüne hiç günes dogmazdi.

Sesini duysam da her an yüzünü görmek gibi degil, özledigimi bil her an çünkü hiçbir sey seni sevmek gibi degil!

Bu gece rüyama gir gizlice, beni simsiki sar öp kokla iyice, son kez isyanlar savur, küfret güzelce ve sonra çek git kahrolasi hayatimdan sinsice!..

Ben seni deli gibi sevdim, sen beni deliyim diye sevmedin.

Yarinlar hep güzel olacak derler, oysa bugünlerde dünlerin yarini degil mi?

Bana bir günün 24 saat, bir saatin 60 dakika ve bir dakikanin 60 saniye oldugu ögretildi ama sensiz geçen bir saniyenin sonsuzluk kadar uzun oldugu ögretilmedi. Yasamimizin her aninda birlikte olmamiz dilegiyle sevgilim...

Beni karanliktan aydinliga, yalandan gerçege, ölümden ölümsüzlüge götürdügün için tesekkürler... Seni seviyorum!

Sen çöllerde serap gibisin, engin denizlerde yakamoz, ormanin denizinde huzur gibisin, isigim sensin, günesimsin... Bil ki çok özlendin...

Bir erkekle mutlu olmak için onu çokça anlayip az da olsa sevmek; bir kadinla mutlu olmak içinse onu çokça sevip, anlamaya hiç çalismamak gerekir.

Bir gün sevgilim sordu ask nedir diye... Biraz zaman istedim düsüneyim diye, ertesi gün gördüm onu bir baskasi ile, kulagina fisildadim ask izdiraptir diye.

Arzular göz açip kapayincaya kadar geçer biter. Oysa seninle aramizdaki sevgi ve ask asla bitmedi. Ne kadar kötü sey yasamis olsak da tüm bildiklerimi içimde yasayan sana ayirdim. Emin ol ki kendimi yüceltecek bir sey yaparsam bil ki bu artik senin gözünde deger kazanmak ve daha mutlu etmek içindir. Seni seviyorum.

Bir yudum sevgi koskoca bir okyanusa bedeldir benim için ve özellikle de senin bir yudum sevgine hasretim simdi uzaklarda sevgilim. Seni hasretimi tüketircesine kucakliyor ve buseler yolluyorum buralardan.. Kalbim hep seninle...

Insanlar gelmeleriyle yanlizliklarini dagitanlari severler, gitmeleriyle kendilerini yalniz birakanlara asik olurlar.

Hüsrani bir tek yerde kabul ediyorum, yasamak varken yasayamamis olmakta.

Unuturum desem de inanma sakin, ömrümce kalbimden silinmez adin. Bir sizi içimde senden de yakin kalbimin sesini dinler bulurum seni.

Beni bir dakika degil bir saniye degil bir saniyenin onda biri kadar sev... Bir yil degil on yil degil bin yil mesut olurum.

Dün gece sen uyurken kizila boyadim denizleri, uçurumdan attim sessizligi, haber saldim rüzgarlara, fisildasinlar seni ne çok sevdigimi ve özledigimi...

Bir insanin idealleri olmali, sonsuzluk gibi... Bir insanin özlemi olmali, özlemle açan çiçekler gibi... Bir insanin birtanesi olmali, o da senin gibi...

Sevgililer öpüsürken neden gözlerini kapatirlar bilir misin? Çünkü gözleriyle degil de kalpleriyle görmek isterler... Yani hissetmek isterler. Ben de seni ruhumun derinliklerinde hissediyorum sevgilim çünkü seni çok seviyorum.

Gözleriyle gözlerine göz koyanin, gözlerimle gözlerini oyarim. Gözlerini gözlerden sakin, gözlerin gözlerime lazim.

Hani en güzel asklar imkansiz gelir ya insana, imkansiz oldugun için asigim sana!..

Bir insanin idealleri olmali, sonsuzluk gibi... Bir insanin özlemi olmali, özlemle açan çiçekler gibi... Bir insanin birtanesi olmali, o da senin gibi...

Seni seviyorum; elini kalbimin üzerinde hissettigim zaman, üzüntülerimi alip onlarin yerine simdiye kadar kimsenin basaramadigi o sicakligi koymayi basardigin için...

Seni ve sensizligi düsündükçe, esen rüzgarlarin ardindan yagan yagmurlar gibi sana ve sensizlige aglamak istiyorum.

Seni ne kadar sevdigimi merak ediyorsan, yagan yagmurun her damlasini tutmaya çalis, tutamadigin her yagmur damlasi kadar seviyorum seni.

Sana dalgalardan kalem yaptim ve kiyiya seni seviyorum yazdim, sen de inandin degil mi? Sen delisin, seni sevmedim, sana baglandim sana taptim...

Ayrilik küçük sevgileri öldürür ama büyük sevgileri güçlendirir. Tipki rüzgarin mumu söndürüp yangini güçlendirdigi gibi... Bizim de sevgimiz hep yasayacak ve daha da güçlenecek sevgilim. Nice günlere birlikte olmak dilegiyle...

Dün gece sen uyurken kizila boyadim denizleri, uçurumdan attim sessizligi, haber saldim rüzgarlara, fisildasinlar seni ne çok sevdigimi ve özledigimi

Bütün mevsimleri bir günde, bütün yillari bir mevsimde yasamaya raziyim seninle... Daha nice sevgililer gününü beraber geçirmek dilegiyle..

Insanlar tanidim yildizlar gibiydi, hepsi parliyordu. Ama ben seni, günesi seçtim, bir günes için bin yildizdan vazgeçtim. Sevgililer günümüz kutlu olsun!

Bu sevgililer gününde beyaz bir güvercin yolluyorum sana kanatlarinda mutluluk, yüreginde sevgi ve sadakat, karbeyaz tüylerinde umut ve gagasinda iyi geceler öpücügü, yanagini uzat.

Hani gözler vardir sözleri anlatir, hani sözler vardir gözleri anlatir, bir de ask vardir seni anlatir... Nice sevgililer günlerine minik bebegim.

Seni her düsündügümde kalbime bir yildiz çiziyorum. Benim simdi kaç yildizim var biliyor musun? Benim artik bir gökyüzüm var... Sevgililer günümüz kutlu olsun!

Bugün her zamankinden farkli bir sey yapayim dedim olmadi yine sana defalarca asik olup seni düsündüm... Sevgililer günün kutlu olsun!

Yedi ayri iklimden yedi çesit ari getirseler yedi çesit ari yedi ayri çiçegi dolassa yedi ayri çiçekten bal yapsa senin kadar tatli olamaz... Iyi ki varsin!

O kadar güzelsin ki yüzüne bakamiyorum. Titriyor ellerim, ellerini tutamiyorum. Dolanip sarmak geliyor içimden, saramiyorum. Öylesine baglanmisim ki, sensiz duramiyorum. Uykudan uyaninca insani uyandigina pisman eden, geri dönmek isteyip de dönemeyince çaresizlikten delirten, hayatta bir defa görülebilen harika bir rüyasin! Seni çok seviyorum. Sevgiler günümüz kutlu olsun sevgilim!

Biliyorsun her gökkusaginin bittigi yerde bir hazine saklanirmis. Gökusagini takip ettim geçenlerde sende bitti... En degerli hazinemsin benim, canimsin.

Bazi rüyalar digerlerinden daha uzun sürer. Bazilari da çok çok güzel. Benim en uzun ve en güzel rüyam su an bu mesaji okuyor. Sevgililer günün kutlu olsun!

Seni ne kadar sevdigimi merak ediyorsan, yagan yagmurun her damlasini tutmaya çalis, tutamadigin her yagmur damlasi kadar seviyorum seni...

Sana dalgalardan kalem yaptim ve kiyiya seni seviyorum yazdim, sen de inandin degil mi? Sen delisin, seni sevmedim, sana baglandim sana taptim.

Sen günesin dogdugu, karanligin bittigi yerdesin sen hep kalbimde yatan tek sevgilimsin. Sevgililer günün kutlu olsun!

Eger gökyüzü bir parça kagit, deniz bir sise mürekkep olsaydi yine de sana olan duygularimi yazmaya yetmezdi. Seni o kadar çok seviyorum ki.

Seni yildizlara benzetiyorum onlar kadar uzak onlar kadar erisilmezsin ama bir farkin var onlar bin tane sen bir tanesin. Sevgililer günün kutlu olsun.

Seni tahmin edecegin kadar degil, tahammül edemeyecegin kadar çok seviyorum. Sana "Sevgilim!" diyebildigim için kendimi çok sansli görüyorum.

Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, askin içimde ve ruhun bedenimde oldugu sürece seni sevmeye devam edecegim. Sevgililer günün kutlu olsun!

Biliyorsun her gökkusaginin bittigi yerde bir hazine saklanirmis. Eskiler böyle der. Gökusagini takip ettim geçenlerde sende bitti... En degerli hazinemsin benim, canimsin. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Kuyruklu yildizlar vardir, dünyaya yetmis yilda bir gelirler. Insanlar onu hayati boyunca belki bir kez görürler. Ben o yildizi gördüm, o da sensin birtanem.

Sana bahçeden gül degil günesten atom koparip getirmek istiyorum ama kalbim gibi ellerin de yanar diye korkuyorum. Sevgililer günün kutlu olsun.

Bazi rüyalar digerlerinden daha uzun sürer. Bazilari da çok çok güzel olur.Benim en uzun ve en güzel rüyam, su an bu mesaji okuyor. Seni çok ama çok seviyorum biricigim. Sesini duysam da her an yüzünü görmek gibidegil, özledigimi bil her an çünkü hiçbir sey seni sevmek gibi degil! Seni o kadar çok özledim ki... Sevgililer gününde yaninda olup sana sana sarilmak için çildiriyorum...

Paylastikça çogalan tek seyin sevgimiz oldugunu hiç unutmayalim ve sevgimizi daima çogaltalim sevgilim. Daha nice mutlu sevgililer gününe.

Beni karanliktan aydinliga, yalandan gerçege, ölümden ölümsüzlüge götürdügün için tesekkürler. Seni seviyorum. Daha nice günlere hep birlikte canim.

Yasamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgi sensiz olmaz! Unutma ki sevmek daima beraber olmak degil, sensizken bile seninle olabilmektir... Bu sevgililer gününde yaninda degilim belki ama özlemim sevgim hep seninle. Seni seviyorum!

Seni denizdeki kumlar, gökteki yildizlar, ormandaki agaçlar, dünyadaki insanlar, okyanustaki sular, sahildeki martilar ve günesin isiklarindan daha çok seviyorum. Birlikte daha güzel günlere gitmemiz dilegiyle sevgililer günün kutlu olsun!

Bir demet gül vermek isterim sana. Güllerden güzelsin aslinda. Gülü bir gün, seni sonsuza dek seviyorum.

Öperim dudaklarindan gül kokulu yanaklarindan her dem gözlerimin hapsindesin kalbimin tek sahibisin... Sevgililer günün kutlu olsun!

Güller anlatsin sana olan sevgimi, güller anlatsin yanlizligimi, çaresizligimi. Yavas yavas eriyen yüregimi güller anlatsin ben anlatamadim.

Seni sevdigim kadar yasasaydim ölümsüzlügün adini ask koyardim... Sevgililer günün kutlu olsun biricik askim!
Bazi rüyalar digerlerinden daha uzun sürer. Bazilari da çok çok güzel olur.Benim en uzun ve en güzel rüyam, su an bu mesaji okuyor. Seni çok ama çok seviyorum biricigim. Sesini duysam da her an yüzünü görmek gibidegil, özledigimi bil her an çünkü hiçbir sey seni sevmek gibi degil! Seni o kadar çok özledim ki... Sevgililer gününde yaninda olup sana sana sarilmak için çildiriyorum...

Paylastikça çogalan tek seyin sevgimiz oldugunu hiç unutmayalim ve sevgimizi daima çogaltalim sevgilim. Daha nice mutlu sevgililer gününe.

Beni karanliktan aydinliga, yalandan gerçege, ölümden ölümsüzlüge götürdügün için tesekkürler. Seni seviyorum. Daha nice günlere hep birlikte canim.

Yasamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgi sensiz olmaz! Unutma ki sevmek daima beraber olmak degil, sensizken bile seninle olabilmektir... Bu sevgililer gününde yaninda degilim belki ama özlemim sevgim hep seninle. Seni seviyorum!

Seni denizdeki kumlar, gökteki yildizlar, ormandaki agaçlar, dünyadaki insanlar, okyanustaki sular, sahildeki martilar ve günesin isiklarindan daha çok seviyorum. Birlikte daha güzel günlere gitmemiz dilegiyle sevgililer günün kutlu olsun!

Yüregimdeki tek arzu, hayalimdeki tek tutku, beni yasatan tek duygu senmissin bebegim... Sevgililer gününü kutluyorum. Daha nice yillara.

Günesin dogdugu da bir gerçek battigi da... Kalbimin attigi da bir gerçek, günün bittigi de... Ne çikar tüm gerçekleri saysak tek tek. Seni seviyorum, iste o en büyük gerçek...

Sen benim hayatimda oldugun sürece, ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakiptir. Daha nice sevgililer gününde beraber olmayi diliyorum.

Dün gece sen uyurken kizila boyadim denizleri, uçurumdan attim sessizligi, haber saldim rüzgarlara fisildasinlar seni ne çok sevdigimi ve özledigimi.

Sevgililer gününde belki yaninda degilim ama dünde, bugünde, yarinda yüregin kadar yanindayim. Kendini yalniz hissettiginde elini kalbine koy; ben hep ordayim!

Gönlüme taht kurdun, gönlümün sultani oldun, gece gökyüzünde parlayan yildizim, sabah ise ruhuma dogan günesim oldun. Sevgililer günün kutlu olsun!

O kadar güzelsin ki yüzüne bakamiyorum. Titriyor ellerim, ellerini tutamiyorum. Öylesine baglanmisim ki sensiz duramiyorum. Sevgililer günün kutlu olsun!

Bana bir günün 24 saat, bir saatin 60 dakika ve bir dakikanin 60 saniye oldugu ögretildi ama sensiz geçen bir saniyenin sonsuzluk kadar uzun oldugu ögretilmedi. Yasamimizin her aninda birlikte olmamiz dilegiyle sevgilim... Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Ayrilik küçük sevgileri öldürür ama büyük sevgileri güçlendirir. Tipki rüzgarin mumu söndürüp yangini güçlendirdigi gibi... Bizim de sevgimiz hep yasayacak ve daha da güçlenecek sevgilim. Nice sevgililer günlerinde birlikte olmak dilegiyle...

Sen dünyaya sürgün bir meleksin ve ben seni o kadar çok sevecegim ki bir daha cennetine geri dönmek istemeyeceksin... Sevgililer günün kutlu olsun!

@--)--) sana dijital bir gül yolluyorum, çünkü uzaklarda elimden ancak bu kadari geliyor. Ama bil ki gerçegini, gözlerinin içine bakarak vermek isterdim. Ve seni sevdigimi fisildamak.. Sevgililer günümüz kutlu olsun! Seni denizdeki kumlar, gökteki yildizl

Sana dogru bir kelebek uçurdum, daglari denizleri asti seni buldu, yanaginaufacik bir öpücük kondurdu. Hissettin mi? Sevgililer günün kutlu olsun!

Dogan her günün sabahinda içimde gözlerini görebilmek aski olmasa, inan hiçbir seye degmezdi yasamak. Sevgililer günün kutlu olsun!

Bir yudum sevgi koskoca bir okyanusa bedeldir. Simdi uzaklarda senin bir yudum sevgine hasretim sevgilim. Seni hasretimi tüketircesine kucakliyorum.

Sana yildizlar kadar yakin olmak isterdim her baktiginda beni görebilmen için, sana bulutlar kadar yakin olmak isterdim üzüldügünde gözyaslarini yagmur olup silebilmek için, sana sen kadar yakin olmak isterdim ki beni, seni sevdigim kadar sevebilmen için. Sevgililer günün kutlu olsun biricigim.

Sen çöllerde serap gibisin, engin denizlerde yakamoz gibisin, isigim sensin, günesim sensin... Bil ki çok özlendin... Sevgililer günün kutlu olsun!

Sevgililer öpüsürken neden gözlerini kapatir bilir misin? Çünkü gözleriyle degil de kalpleriyle görmek isterler. Yani hissetmek isterler. Ben de seni ruhumun derinliklerinde hissediyorum sevgilim çünkü seni çok seviyorum. Sevgililer günümüz kutlu olsun!

Maviler giyer bulut olurum, yesiller giyer bahar olurum, bakarsin bir gün beyazlar giyer senin olurum. Sevgililer günün kutlu olsun.

Bulutlara yükledim hasretimi, rüzgarlarla yolladim sevgimi, yagmurlar yagdirdim gözyaslarimla küçük melekler gönderdim seni öpmeye! Sevgililer günün kutlu olsun!

Bir kus olup gitsem, assam su enginleri, varsam senin yanina. Öpsem doyasiya, koklasam seni, en büyük hediye odur bana.

Hani en güzel asklar imkansiz gelir ya insana, imkansiz oldugun için asigimsana!.. Sevgililer Günnü kutlu olsun birtanem, seni çok seviyorum.

Gece bir baska giyer siyahini, yildizlar daha bir sönük olur ve hayat daha bir kahpe oynar oyununu sen yanimda yoksan eger. Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarinda mutluluk, yüreginde sevgi ve sadakat, karbeyaz tüylerinde umut ve gagasinda iyi geceler öpücügü, uzat yanagini . Muuckk!!!

Kimsin sen? Yasamak isteyip de yasayamadigim umutlarim, farkinda olmadan yillardir bekledigim mi? Kimsin sen? Sen benim sevgilimsin, sevdigimi söyleyebildigim.

Yüregim hafif islaktir benim kuytu köselerde aglamaktan ve rengi hafif uçuktur kurusun diye kaç kez günese asmaktan. Sevgililer günün kutlu olsun askim.

Sevgililer gününde beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarinda mutluluk, yüreginde sevgi ve sadakat, karbeyaz tüylerinde umut ve gagasinda iyi geceler öpücügü, yanagini uzat. Yüregin kadar yanindayim. Kendini yalniz hissettiginde elini kalbine koy; ben hep ordayim!

Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizlige! Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalim nice yillara.

Ne zaman tutsam ellerini gözlerimin önünden mevsimler geçer, ne zaman gözlerin gözlerime degse samanyolundan bir yildiz düser. Sevgililer günün kutlu olsun!

Denizi içerken maviler takildi bogazima, karaya vuran balik gibi çirpiniyorum. Mavi gözlerini özlüyorum. Sevgililer günün kutlu olsun.

Nasil ki uzaktaki yildiz parlak gelirse insana, uzakta oldugun için tutkunum sana! Hani en güzel asklar imkansiz gelir ya insana, imkansiz oldugun için tutkunum sana. Sen çöllerde serap, engin denizlerde yakamoz, ormanin denizinde huzur gibisin, isigim sensin, günesimsin... Bil ki çok özlendin... Sevgililer günün kutlu olsun!

Gözlerin nehir kirpiklerin köprü olsa, ben üzerinden geçerken ipler kopsa ve düstügüm yer dudaklarin olsa. Sevgililer gününde bir öpücük borçlusun bana.

Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açin. Avucunuza melekler gül koysun, yüreginiz cossun. Ramazan Bayraminiz hayirlara vesile olsun.

Ne sözler ne de cümleler lazim bize. Bir bakis, bir tebessüm yeter de artar bize.

sen çatlayan dudaklarima bir damla su. Sen, içimdeki yasama tutkusu, Sen avuçlarima düsen bir kar tanesi, Sen sevgilim, sevdigim, herseyimsin...

Yüregime saklan hep orada kal, her solukta duymaliyim seni. Umudumda kal, sensiz anlamsizim bitanem.
Bir kus olup gitsem, assam su enginleri, varsam senin yanina. Öpsem doyasiya, koklasam seni, en büyük hediye odur bana.

Hani en güzel asklar imkansiz gelir ya insana, imkansiz oldugun için asigimsana!.. Sevgililer Günnü kutlu olsun birtanem, seni çok seviyorum.

Gece bir baska giyer siyahini, yildizlar daha bir sönük olur ve hayat daha bir kahpe oynar oyununu sen yanimda yoksan eger. Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarinda mutluluk, yüreginde sevgi ve sadakat, karbeyaz tüylerinde umut ve gagasinda iyi geceler öpücügü, uzat yanagini . Muuckk!!!

Kimsin sen? Yasamak isteyip de yasayamadigim umutlarim, farkinda olmadan yillardir bekledigim mi? Kimsin sen? Sen benim sevgilimsin, sevdigimi söyleyebildigim.

Yüregim hafif islaktir benim kuytu köselerde aglamaktan ve rengi hafif uçuktur kurusun diye kaç kez günese asmaktan. Sevgililer günün kutlu olsun askim.

Sevgililer gününde beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarinda mutluluk, yüreginde sevgi ve sadakat, karbeyaz tüylerinde umut ve gagasinda iyi geceler öpücügü, yanagini uzat. Yüregin kadar yanindayim. Kendini yalniz hissettiginde elini kalbine koy; ben hep ordayim!
Admin
Admin
Extreme Dj
Extreme Dj

Hobiler : Müzik ve Teknoloji
Favori DJ : David Guetta

http://xpresstr.blogspot.com

Sevgi Sözleri Arşivi | Yok Böylesi! Empty Sevgi Sözleri Arşivi | Yok Böylesi! - Devam 2

Mesaj tarafından Admin Perş. 28 Ocak 2010 - 13:16

Gördüğüm en güzel rüya senin olduğun,
Duyduğum en derin sevgisenin eserin,
Gördüğüm en güzel dünya senin gözlerin,
Ve kurduğum en güzel hayal sensin.

Aşka burun kıvırmayin o çöl ortasında yemyeşil bir bahçedir.
O bahçeye layık bir bahçıvan olmak için,
Her bitkinin sürekli bakıma ihtiyaci olduğunu unutmayın.

Eğer öldüysen, şu anda yıldızlara uzanırsan,
yıldızların ışıklarını topla.
Taç şeklinde saçlarının arasında sonsuza dek parlasın.

Seni seviyorum diyebiliyorsam
Bu sende bütün insanlığı ,
Bir anlamda bütün canlı olan herşeyi,
Ve yine sende kendimi seviyorum demektir.

Gül bahçesinde geçse de ömrüm ,
Senin üstüne gül koklamam gülüm!
Seni koklamak olsa da ölüm ,
İnan uğrunda ölmeye değersin gülüm

Sevmek saçak altına sığınan göçmen kuşun,
Kar tanecikleri arasında uçuşan beyaz tüyünü görebilmektir.

Ben seni dün sevmedim çünkü dün bitti.
Ben seni bugün sevmedim çünkü bugün bitecek.
Ben seni yarın sevdim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek

Mehtap sularda gümüşten bir iz bırakırken,
Gökte yıldızlar parlıyordu.
Yalnız kaldığım günler ve geceler,
Kalbim her yerde seni arıyordu.

Yaşamın kaynağı sevgiyse eğer,
Sevgi mutluluk, mutluluk paylaşmak,
Paylaşmak dostluk, dostluk hatırlanmak,
Hatırlanmak unutulmamaksa eğer, demekki sevilmişiz.

Eğer birgün bulusacağımız yere gelemezsem.
Dünyanın bütün renklerinden oluşan bir demet çiçek yaptır.
Çünkü beni senden ayıracak olan tek kuvvet,
Ölüm beni yakalamış demektir.

Sevmek seni seviyorum demek değil.....
Seni seviyorum derken titremektir..

Karlı bir çam ormanında nefes almak bahtiyarlığına benzer seni sevmek..

Yüzünü alıyorum elime yaşam budur ,
Bir gülün akşamı da budur
Seninle doğmak yeryüzüne her sabah
Ve silinmek seninle.

Sen yollara yürürsen , çiçekler de yürür,
şaşarım gülüşünün ardından güneş doğmazsa,
Bir çocuk kapıları kırıp kırlara koşmazsa,
Sen ufuk çizgisinin düşüncesiyle özgür,
Gülüşü ışık olupta yüzüme akan düş,
Sen uzak kıyıların adamı,
Sen benim yüreğimde açan gülsün..

Sevgilim yalan söylersem sana, kopsun ve mahrum kalsın dilim
Sana " SENİ SEVİYORUM" deme bahtiyarlığından sevgilim,
Yalan yazarsam sana kurusun ve mahkum kalsın elim ,okşayabilmek saadetinden seni
Sevgilim yalan söylerse sana gözlerim iki damla gözyaşı gibi avuçlarıma aksınlar
Ve göremesinler seni birdaha.

Bana geleceksen herşeyinle benim olarak gel.
Bir emanet gibi geldikten sonra,
Yanımda olmanın ne anlamı kalır ki

Seni Sen olduğun için değil ,
Seni bende bulduğum için seviyorum .

Güneşin doğduğu da bir gerçek battığı da...
Kalbimin attığı da bir gerçek, günün bittiği de..
Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek.
Seni Seviyorum ya, iste o en büyük gerçek...

Özlemek güzel şeydir, özlüyorsa Özlenen
Beklemek güzel şeydir, gelecekse beklenen
Sevmek güzel şeydir, seviyorsa sevilen...

Benim sevgim, zaman ve uzaklıkla sınırlı değildir.
Zamanı kaldırınca aynı andayız.
Uzaklığı kaldırınca aynı yerdeyiz.
O zaman her an ve her yerde seninle birlikteyiz...

Aşk yaşanır anlatılmaz..

Kalbim seni unutacak kadar hainse,
Ellerim onu parçalayacak kadar asidir.

Sevdigini özgür bırak ,
Geri gelirse o senindir
Geri gelmezse, zaten hiç senin olmamıştır...

Eğer çölde açan bir çiçek olsan
Seni kurutmamak için hep ağlardım.
Gözyaşımda bir damla olsaydın,
Seni kaybetmemek için asla ağlamazdım.

Yanağına konan kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde,
Hissettiğin o bir damla serinliği benimle paylaşmak istersen,
Yönünü rüzgara dön ben o rüzgardayım...

Kucaklamaya kollarının yetmeyeceği bir ağaç , bir tohumla başlar ;
En uzun yolculuklar bir adımla başlar;
Gerçek sevgiler ise küçük bir tebessümle başlar.

Seni unutmak zor anlatmaksa imkansız,
Sen unutuldukca hatırlanan,
Anlattıkca bitmeyensin meleğim..

Seni uzaktan sevmeyi, bana bakmadan görmeyi,
Seni duymadan dinlemeyi, gözyaşlarımla gülmeyi
Ve kavuşmak için sabretmeyi,
Her şeyi öğrendim ama sensiz olmayı asla...

Duygular vardır anlatılamayan..sevgiler vardır kelimelere sığmayan...
Bakışlar vardır insanı ömür boyu ağlatan...yollar vardır aşılması güç olan.
Kalpler vardır acılarla parçalanan, ve insanlar vardır hiç unutulmayan.
Sanma beni sevipte bırakanlardan. Benim sevgim mezara kadar olanlardan...

Bir Çiçeğin açmak için sebepler bulduğu gibi,
Yaşama dair sebepler bulmak için yaşıyorum...
Eğer bir gün gelir de yaşamak için bir sebep bulamazsam;
Ölmek için bir sebep bulmuşum demektir

Bir yudum zehir olsan, bir an bile düşünmeden seni içerdim,
Sırf seninle bir olmak ve seni içimde hissetmek için.

Sevgilim bilki senden uzak ne güzellikleri avutur beni bu şehrin,
nede yıldızlı akşamları!... özlemin bir nehir olmuş
YARAR GİDER İÇİMDEKİ DAĞLARI

Seni seviyorum kelimesini sana benden başka kimse söylemesin,
Yalnız bana sakla dudaklarını seni benden başka kimse öpmesin,
Ne olurdu her seven sevilse sanki, bu dünyada aşktan güzel ne var ki,
Gel kollarıma öyle sarıl ki kimsenin çözmeye gücü yetmesin.

Seni niyemi seviyorum geçmişin içinde kaybolmuş beni
Yeniden hayata döndürdüğün için çok ama çok seviyorum.

Kalbin hangi sevgi için çarpıyorsa yeni doğan günün güneşi
Seni ona kavuştursun.

Hayatın en güzel anı herşeyden vazgeçtiğiniz zaman
Sizi hayata bağlıyan biri olduğunu düşündüğünüz andır.

Sen benim gözlerimde saf bir gerçek,
Yüreğime bahar getiren bir çiçeksin.
Sen bedenimdeki yumuşak kudret,
Gönül bahçemde uçuşan bir kelebeksin..

Ben sana mecburum bilemezsin, adını mıh gibi tutuyorum aklımda
İçimi seninle ısıtıyorum bir yaşamak düşünsem "sus" deyip adınla başlıyorum.

Sevgili binlerce insan arasından gönül gözüyle görüp ayrı bir kimlik verdiğimizdi Her sözü büyü olan, dokunduğu herşeyi kutsallaştıran muhteşem insandı.

Yanındayken içimi saran ateş, sen yokken hayalinle canlanır.
Gözlerimdeki parıltı senin sevginin eseri,
Ve benim varlığım yanlız senin eserin.

Seni yüreğimden atabilsem atamıyorum,
Seni gözlerimden silebilsem silemiyorum
Sensizlik acısını çekemiyorum,
Dönersen diye koştum camlara
Ama yoksun yine yok..

Her sabah uyanıp yüzünü güneşe verdiğinde,
Gücünü alamazsın sıcak sevgilerden,
Unutma sakın bir sevgi bin sevgi doğurur ve
O sevgilerden yepyeni bir dünya kurulur..

Ben Toprağım suyum sensin, ben yaprağım dalım sensin
İlkbaharım yazım sensin sensiz hayat çekilmiyor.

İnsan ya hayrandır sana ya düşman, ya hiç yokmuşsın gibi unutulursun
Ya bir dakika bile çıkmazsın akıldan.

Bilirmisin geceler ne kadar uzun gelir bekleyenlere
Hele o beklenenler vazgeçilmezlerdense..

Doğan güneşi bana doğsa, her mutluluk beni bulsa,
Bütün dünya benim olsa sensiz hayat yaşanmıyor

Sen bazen en zifiri karanlık gecemin güneşi,
Sen bazen yaşanacak hayatın cesaret verecek mutluluk yanı,
Sen bazen ve her zaman sevgimin tek nedeni...

Şu an hayatta olmamın çok güzel bir nedeni var,
Bu nedende yüreğimdeki sensin..

Belki dünya için önemli olmayabilirsin ama,
Biri için dünyalar kadar önemlisin.

Ben, seni, gözlerimi kapattığımda değil,
Gözlerimi açtığımda görmek isterim...

Sevdiğinin gözyaşları sahile vurduğu zaman ,
Sahilin atacağı imza SENİ SEVİYORUM olacak bitanem..

Kuyruklu yıldızlar vardır;
Yetmiş yılda bir yaklaşır dünyaya...
İnsan ömrü boyunca ya bir defa görür ya hiç...
Ben gördüm o da sensin Bitanem...

Seni yıldızlara benzetiyorum.
Onlar kadar pırıl pırıl ve yine onlar kadar ışıl ışılsın.
Ama aranızda tek bir fark var,
Onlar bin tane sen bir tanesin.

Ağlasam çizgi çizgi,
Gözyaşlarım sana değilmiş gibi, beklesem,
Zamansız, dünsüz, yarınsız gelmeyişini, Silinmiyor hüzünlerim,
Seni seviyorum...

Hafif hafif çiseleyen yağmurda kalırsan;
Saçlarını okşayan her tanede
BENİ HATIRLA !

Bu gece seni düşüneceğim; Ne kadar uzakta olursan ol,
Sevgimi avuçlarıma alıp yıldızlara üfleteceğim ,
Gecenin rengine kucağındır diyerek düşlere dalacağım..

İki Şaşkın yıldız gibi parlayan gözlerine bakıp da, senin ruhunu tüm içtenliğiyle görebilenler anlar ki sen bir ömre bedelsin !!

Ben seni bir nisan yağmurunda,
Ilgıt ılgıt esen rüzgarların gelincikleri okşayıp,
Bir kış günü kar altındaki buğday tanesinin,
Güneşi özlediği gibi seviyorum...

Gözlerimdeki pırıltıyı farkettiğin zaman,
Üşenme sarıl boynuma anlamışımdır mutlaka sevdiğini,
Zaten belli olur gözlerimden hemen,
Alışık değiller öyle parlamaya!

Acı ve hüzün bir yıldız kadar uzak,
Mutluluk ise gözbebeğin kadar yakın olsun,
Umutların gerçek gerçeklerin, mutlulukların sonsuz olsun..

Bugünde yarın da yüreğin kadar yanındayım ,
Kendini yanlız hissettiğinde elini yüreğine koy ben hep oradayım!!

Gecenin en karanlık ve en derin anında,
Kızıl bir ay karşımda karanlığa yükseliyor,
Ve bir yıldız bana göz kırpıyor.
EMİNİM Kİ SENSİN ! !

Senin için ağlarken gözümden düşen yaşlar denize dökülseydi eğer,
Karaya vuran dalgalar "seni seviyorum" yazardı.

İki damla gözyaşı düştü gülüme, sonra kurudu tuzu kaldı geriye,
Denizleri aşıp aşkıma yol aldı bir umutla yeşerip tekrar açacak diye.

Ay ışığındadır sevgiliye duyulan hasret,
Ve sevgiline hasret kaldığın kadar yakınsın.
Unutma yağmurun yağdığı kadar ıslaksın,
Güneşin seni ısıttığı kadar sıcak..

Yeşile inat ağaç hala yeşermekte,
Geceye inat gün hala ağarmakta,
Ben ise sana inat seni hala sevmekteyim
İnat bu ya seni hep seveceğim..

Aramazdık gece mehtabı yüzün parlarken,
Bir sönük yıldıza benzerdi güneş yanımda sen varken.

Bu gece bir yıldız tut,
Ben bu yıldız kadar uzağında olsam bile,
Sevgim heran yanıbaşında!..

Eğer bir gün o, sevdiğin yağmur insafsızca seni ıslatırsa, bilki ben sana ağlıyorum. Eğer bir gün aşkımızın şarkısı kulaklarını tırmalarsa bilki ben o şarkıyı sana söylüyorum. Eğer bir gün elinde bir demet gül mezarıma gelirsen bilki mutluyum mezarımda uyuyorum...

Her martı bir deniz, Her rüya bir uyku,
Her dağ bir duman Her nota bir şarkı bulur ama,
Ben başka " sen " bulamam...

Hep bir yıldız olmanı bekledim.
Gün gelir kayıp bana ulaşırsın diye,
Sonra vazgeçtim,
Yıldız olursan ben ulaşamam diye...

Hani sözler varya sözleri anlatır,
Hani sözler varya gözleri ağlatır,
Hani anlar varya değeri geç anlaşılır,
Birde aşk varya seni bana anlatır.

Ay yıldıza mutluluk fısıldarken,
Gökyüzü sevincini yeryüzü ile paylaşırken
Ben sana bir parça mutluluk yolluyorum
İçindeki umut çiçekleri hiç solmasın diye.

Ufukta bir gemi görsem seni taşıyan,
Mavi denize dalardım geriye bakmadan,
Uçsuz bucaksız mavilikte arardım beni,
Ta ki beni sende bulana kadar.

Başını göğsüme yasladığımda tek bir düşmanım vardır; Geçip giden zaman.

Seni düşünür ,seni özlerim,
Sevgilerin özlemlerin derinliğinde ,
Ne olur kır şeytanın bacağını birkez beni hatırla,
Bir sonbahar serinliğinde.

Kalbimi kırmak suya yazı yazmak kadar zordur,
Kalbimi düzeltmek ise gece doğan güneşe dokunmaya benzer,
Sen o suya yazı yazdın,
Şimdi güneşin doğmasını bekle!

Şimdi daha iyi anlıyorum ki,
Nefes almak değilmiş yaşamak,
Ateşlerde yanmak gibi birşey,
Seni severken sensiz olmak.

Gökyüzü yıldızlarla doluydu, ben seni düşünürken,
Hüzün yıldızları kuydum adlarını, seni hatırlatıyor diye,
Aynı onlar gibi sende benden çok uzaklardaydın.
Göz kırpardın uzaklardan sessizce
Bense hep seni beklerdim, kırık kalbim, yaşlı gözlerimle

Eğer kalmamışsa sağlam bir dal,
İçilecek temiz bir su, sarılacak bir el,
Doğrul yatağından aç pencereni
Güneş doğacaktır birazdan.

Nehirler denizlere karışır dalgalanır,
Fırtına olur durulur kalbimdeki kasırga.
Hiç dinmez benliğin senle eriri bütünleşir,
Ateş yanar küllenir,
Ama sönmeyen bir ateş var o da senin ateşin.

Bu gece pencereni açık bırak,
Bir kuş uçurdum, biraz yorgun biraz ıslak,
Başucuna bir tutam sevgi bırakacak.

Eğer bir gün biri senin için,
İsmini güneşe buzlarla yazabilirse,
Bilki o seni benden daha çok sevmiştir...

Haritaya bakıyorum izin yok,
Kitaplara bakıyorum yüzün yok,
Sözlüklere bakıyorum ismin yok,
Birde dönüp kendime bakıyorum,
Senin benden başka adresin yok.

Yanlızlıksa eğer seni korkutan korkma! ben yanındayım,
Yok eğer yanlız kalmaksa istediğin kork!
Çünkü seni bensiz bırakmıyacağım.

Aşkın oyun olmadığına inanırsan bir gün,
Yoluna yüreğini koyanları unuutma,
Çabalamak sevmene yeterse, seni seven kalpleri kırma.

Beni sana kavuşturacak tek şeyin ölüm olduğunu bilseydim,
Azrailin gelmesini beklemezdim.

Bugünü yaşıyorsam eğer,
Gelecek günlerin seni getireceğine inandığım içindir.

Aşk sevipte ayrı kalmaksa,
Sevgilerin sonu hep ayrılıksa,
Ömürlerin sonu hep böyle karanlıksa
Al dünya bu aşkı, sende kalsın...

Bir kutu dolusu yaşam gönderiyorum sana
Bir fırça koydum kutuya,
Cennet resmi yapıp içine gir diye,
Düşler serpiştirdim içine,
Düş kurmayı unutma diye.

Hangi ruh duydu seni benim kadar derinden,
Hangi gönülde yandın böyle yangınla sen,
Ya benim gözlerimdi seni bambaşka gören,
Ya başkası bırakıpta geçmiş seni görmeden.

Bana kalsa gökyüzündeki tüm yıldızlar yerine bütün insanlara
Senin gözlerinde ışıldayan bir çift yıdız gönderirdim.

Hayatımın hem anlamı hem neşesi oluverdin,
Seni gördüğüm günden beri,
Şarkılarda seni düşündüm,
Gecelerimin parlayan yıldızı oldun..

Bulutlara yükledim özlemimi, rüzgarlarla yolladım sevgimi,
Yağmurları yağdırdım gözyaşlarımla,
Küçücük melekler gönderdim,
Seni öpmeye gelmediler mi?

Güneşin bile buz tuttuğu bir yerde, eğer ateş görürsen,
Bilki o ateş senin için yanan kalbimdir.

Kağıt önümde kalem elimde,
Duygular kalpte düşünceler yazıda,
Ay gökyüzünde yıldızlar daha ötede,
Tanrı yukarıda kullar aşağıda,
En zoru da canım sen orada ben burada

Ay ışığının aydınlattığı bir kumsala küçük bir dal parçasıyla
Seni seviyorum yazmak isterdim ama,
Sen hırçın bir dalga olup silersin diye yazmaktan korktum.

Sen seni özleyenin özleminden habersiz
Özlemle özlenmektesin,
Sen , özlemlerin içinde en çok özlenensin!!

Birgün hayatın bütün güzelliklerinden vazgeçip,
Ölüme sessiz sedasız gitmek istersen,
Yanıma gel ki sana sensiz yaşamanın,
Sensiz olmanın ölüm olduğunu göstereyim.

Kimbilir hangi akşam güneşle beraber bende söneceğim,
Kimbilir hangi ellerden son suyumu içeceğim,
Belki göremeden öleceğim fakat yinede seni 'EBEDiYEN SEVECEĞiM'

Umutlarının bittiği yerde düşlerine sarıl;
Düşlerini paylaşacak birini ararsan ben burdayım..

Ne seni unutacak kadar zaman geçecek,
Nede geçen zaman seni unutturmaya yetecek,
Bırakıp gitsemde unuturum sanma,
Zaman alışmayı öğretir, unutmayı ASLA ! !

Seni ne kadar sevdiğimi ögrenmek istersen,
Yere düşen her yağmur damlasını tutmaya çalış;
Tutabildiklerin senin sevgin tutamadıklarınsa;
Benim sana olan sevgimdir..

Ben bu hayatta pek çok yanlış yaptım ,ama acısını ben çektim
Tek bir doğru iş yaptım oda sana kalbimle güvenmekti,
Umarım laiksin sen buna canımın içi...

Gözlerin dolarsa bir gün, bilki ben seni anıyorum.
Kalbin yanarsa bir gün, bilki ben ağlıyorum.
Bir gün ağlamak gelirse içinden, bilki bende YAŞAMIYORUM

Sevgiyi göstereceksin söylemek yetmez ,
Sevgiyle dokunacaksın düşünmek yetmez ,
Sevgi ağzında olacak gözünde yetmez,
Sevgiyi vereceksin gönlünde yetmez...

Karanlık gecede önemli değildir yıldızları görmek,
Gündüzleri yıldızları görebilmek marifet,
Aşık olmak önemli değil, bir ömür boyu sevebilmek marifet

İskelemin ayağındaki balıklar getirdi haberini,
Dediler ki 'Bir deniz kızı haber uçurdu sana' inanamadım,
Gökyüzüne baktım ; martılar gülümsedi bana!

Umut yazıyorum bir kır çiçeğinin taç yaprağına.
Nice soğuklara dayanıyorda
Bir sözünle kırılıverir diye korkuyorum...

Sen herzaman nerede olursam olayım,
Ne düşünürsem düşünüyüm her an kalbimdesin,
Seni ne kadar sevdiğimi kelimeler ile anlatamam,
Ama şunu bil SENİ SEVİYORUM !!!!!!

Bir pınarsın içilen ama hiç kanılmayan,
Seveni yanıltmayan, sevince yanılmayan,
Özlenen sen. özleyen sen, özleten sen.
Varken doyulmayansın. Yokken dayanılmayansın...

Bir Dilenci gibi Kapına Geleceğim.
Beni görünce tanıyamayacaksın.
Para vereceksin; Param var diyeceğim!
Ekmek vereceksin; Karnım Tok Diyeceğim!
"Öyleyse ne istiyorsun?" diye sorduğunda:
"Bir zamanlar Sana Verdiğim Kalbimi" Diyeceğim!

Yanlızlık gecelerin, ümit bekleyenlerin,
Hayal çaresizlerin, yağmur sokakların,
Tebessüm dudakların, hüzün ellerin,
Sen ise sadece benimsin B İ R T A N E M !!

Gün birgün sevdalanmış geceye.
Gecede yakamoz düşürmüş denize.
O günden bugüne geceyle gündüz ayrılmaz olmuş,
Ta ki güneş tutulup, gölge düşürene dek sevdalarına.

Yıllardır sevgimin öyle çok muhafızı
Ve öyle çok düşmanı oldu ki,
inan ben seninle onları aştım.
Ve inanki seni seviyor olmak bile,
Büyük bir nimet benim için...

Aşkım var dağlar bilemez,
Sevgim var kimsenin aklı alamaz,
Birde sen varsın ya bir tanem,
Dünyada kimse böyle sevilemez...

Bir ilk gibi yaşayacağım içimde,
Kalan son sevgi parçasını seninle,
Sakın ayrılmayalım aşkım ölsem bile ellerinde...

Aşkım yatağın, sevgim yorganın,
Yüreğim yastığın olsun iyi uyu BİRTANEM !!

Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamını taşısaydı,
Ve sen bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın,
İnanki bir tanem hergün yağmur yağardı....

Hasret kapımda nöbetler tutuyor sevgilim,
Uzak bir şehirde gözlerim onu arıyor,
Bir kuş olup gitsem aşsam şu enginleri,
Varsam senin yanına öpsem doyasıya koklasam..

Hani o gün beni anlayan sen gitmiştin ya,
Seni başkalarında aradım ama yoktu,
beni senin kadar anlayan,
Yinede üzülme çünkü ben seni sensizde sevebiliyorum....

En güzel yarınlar senin olsun,
Sen buna layıksın ömrün mutluklarla dolsun,
Eğer gün gelirde sen beni unutursan,
İnan ki tatlım canın sağolsun.

Hayat yaşandığı kadar vardır.
Gerisi ya hafızalardaki hatıra ya hayallerdeki ümittir.
Hüsranı ise birtek yerde kabul ediyorum.
Yaşamak varken yaşayamamış olmakta.
Uçsuz bucaksız gökyüzünde kanat çırpan martıların.
Sonsuz huzuru anlatan denizin maviliğinde gördükleri
Kendi yansımaları kadar eşsiz hayat.....
Gülümsedikçe ve umut ettikçe yaşamaya değer.

Önceleri hasreti hiç tatmadım,
Yarimden hiç ayrı kalmadım,
Biter diye takvimlere baktım.
Zor geldi ayrılık alışamadım.

An gelir insan gülerken ağlarmış.
Gözyaşları sel olup kalbine akarmış,
Kahkaha bir maske derler bilirmisin?
İnsan sevdiğinden ayrılınca bu maskeyi takarmış..

Artık bulutlara yazıyorum hasretimi,
Yağmur yağınca anlarsın seni ne çok özlediğimi!...

Bana öyle bir mektup yazki sevgilim,
Açar açmaz duyayım kokunu sevda essin başak saçlarında,
Sesin yüzümü rüzgarla bulsun,
Gelsin beni en koyu zulamda bulsun,
Ve öyle bir mektup yazki varsın ölümüm olsun.

Hasretin öldürdü beni !
Şimdi geceler çaresiz, geceler sensiz,
Bir öpüşten daha sıcak şimdi yağmur damlası,
Gelip konar dudaklarıma sessiz.
Söylemişmiydim hasretin öldürdü beni hiç sebepsiz.

Yardım etmekmi istiyorsun ? O zaman dinle;
Yaşama sevinci getir bana çokça olsun,
Çabuk tükenmeyenlerinden ihtiyacım var.
Bu ara unutmak üzereyim mutluluğu,
Unuttum sıcak bir çayın tadını, esen rüzgarın serinliğini,
Hadi durma öyle hatıralarımı canlandır, iyi olanları.

Korkma sevgiden çekme ellerini,
Bırak yaşasın yüreğin dizgin yakışmaz dörtnala,
Bozkırlarda kısrağın , hatırla!
Gülün dikeni olmasa hiç bukadar sevilirmiydi.

Bir sen varsın dünyamda beni anlayan,
Birde sevmek var içimde sıcaklığınla yanan..

Üzüntülerin kumsaldaki ayak izleri kadar hafif,
Sevinçlerin okyanuslar kadar derin olsun,
Canım ağlamak istiyor yazmak bahane,
Batan güneş umudumuz doğan güneş tesellimiz olsun.

Sen Tanrıya dilenen dilek göklere uzanan ellerimsin,
Sen gözümde süzülen yas tek düsüncem hasretimsin,
Sen yaşadığım ömür en güzel günlerimsin,
Sen her gece rüyama giren BİRİCİK SEVGİLİMSİN

Bir insanın idealleri olmali sonsuzluk gibi,
Bir insanın özlemi olmalı özlemle açan çiçekler gibi,
Bir insanın birtanesi olmalı oda senin gibi..

Ne senden vaz geçerim, ne düşlerimden,
Nede gözlerimi kaparım hayalinle yaşarken,
İnan hayatı seni bana verdiği için,
Seni ise hayatıma anlam verdiğin için seviyorum!!

Elimde denizde buldugum bir midye var,
Denizden o kadar uzak ki tıpkı seninle benim gibi.
Ama arada tek fark var o denize sen bana aitsin.

Biliyordum, seni seviyorum derken yeni bir alfabe keşfettigimi,
Kimsenin okuma yazma bilmedigi bir kentte..

Ne zaman tutsam ellerini,
Gözlerimin önünden mevsimler geçer.
Ne zaman gözlerin gözlerime değse
Samanyolundan bir yıldız düşer...

Aşkım yatağın, sevgim yorganın,
Yüreğim yastığın olsun iyi uyu BİRTANEM !!

Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamını taşısaydı,
Ve sen bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın,
İnanki bir tanem hergün yağmur yağardı....

Hasret kapımda nöbetler tutuyor sevgilim,
Uzak bir şehirde gözlerim onu arıyor,
Bir kuş olup gitsem aşsam şu enginleri,
Varsam senin yanına öpsem doyasıya koklasam..

Hani o gün beni anlayan sen gitmiştin ya,
Seni başkalarında aradım ama yoktu,
beni senin kadar anlayan,
Yinede üzülme çünkü ben seni sensizde sevebiliyorum....

En güzel yarınlar senin olsun,
Sen buna layıksın ömrün mutluklarla dolsun,
Eğer gün gelirde sen beni unutursan,
İnan ki tatlım canın sağolsun.

Hayat yaşandığı kadar vardır.
Gerisi ya hafızalardaki hatıra ya hayallerdeki ümittir.
Hüsranı ise birtek yerde kabul ediyorum.
Yaşamak varken yaşayamamış olmakta.
Sonsuz huzuru anlatan denizin maviliğinde gördükleri
Gülümsedikçe ve umut ettikçe yaşamaya değer.

Önceleri hasreti hiç tatmadım,
Yarimden hiç ayrı kalmadım,
Biter diye takvimlere baktım.
Zor geldi ayrılık alışamadım.

An gelir insan gülerken ağlarmış.
Gözyaşları sel olup kalbine akarmış,
Kahkaha bir maske derler bilirmisin?
İnsan sevdiğinden ayrılınca bu maskeyi takarmış..

Artık bulutlara yazıyorum hasretimi,
Yağmur yağınca anlarsın seni ne çok özlediğimi!...

Açar açmaz duyayım kokunu sevda essin başak saçlarında,
Sesin yüzümü rüzgarla bulsun,
Gelsin beni en koyu zulamda bulsun,
Ve öyle bir mektup yazki varsın ölümüm olsun.

Hasretin öldürdü beni !
Şimdi geceler çaresiz, geceler sensiz,
Bir öpüşten daha sıcak şimdi yağmur damlası,
Gelip konar dudaklarıma sessiz.
Söylemişmiydim hasretin öldürdü beni hiç sebepsiz.

Yardım etmekmi istiyorsun ? O zaman dinle;
Yaşama sevinci getir bana çokça olsun,
Çabuk tükenmeyenlerinden ihtiyacım var.
Bu ara unutmak üzereyim mutluluğu,
Unuttum sıcak bir çayın tadını, esen rüzgarın serinliğini,
Hadi durma öyle hatıralarımı canlandır, iyi olanları.

Korkma sevgiden çekme ellerini,
Bırak yaşasın yüreğin dizgin yakışmaz dörtnala,
Bozkırlarda kısrağın , hatırla!
Gülün dikeni olmasa hiç bukadar sevilirmiydi.

Bir sen varsın dünyamda beni anlayan,
Birde sevmek var içimde sıcaklığınla yanan..

Üzüntülerin kumsaldaki ayak izleri kadar hafif,
Sevinçlerin okyanuslar kadar derin olsun,
Canım ağlamak istiyor yazmak bahane,
Batan güneş umudumuz doğan güneş tesellimiz olsun.

Sen Tanrıya dilenen dilek göklere uzanan ellerimsin,
Sen gözümde süzülen yas tek düsüncem hasretimsin,
Sen yaşadığım ömür en güzel günlerimsin,
Sen her gece rüyama giren BİRİCİK SEVGİLİMSİN

Bir insanın idealleri olmali sonsuzluk gibi,
Bir insanın özlemi olmalı özlemle açan çiçekler gibi,
Bir insanın birtanesi olmalı oda senin gibi..

Ne senden vaz geçerim, ne düşlerimden,
Nede gözlerimi kaparım hayalinle yaşarken,
İnan hayatı seni bana verdiği için,
Seni ise hayatıma anlam verdiğin için seviyorum!!

Elimde denizde buldugum bir midye var,
Denizden o kadar uzak ki tıpkı seninle benim gibi.
Ama arada tek fark var o denize sen bana aitsin.

Biliyordum, seni seviyorum derken yeni bir alfabe keşfettigimi,
Kimsenin okuma yazma bilmedigi bir kentte..

Ne zaman tutsam ellerini,
Gözlerimin önünden mevsimler geçer.
Ne zaman gözlerin gözlerime değse
Samanyolundan bir yıldız düşer...

Ben senin gözbebeklerinde kaybolmayı sevdim,
Seninleyken sana doyamamayı,
Sensizkense doyasıya seni yaşamayı sevdim..

Gün aşırı özlemek güzel,
Seni anımsayıp gülümsemek güzel,
Seni senle yaşamak bambaşka bir güzel.

En koyu mavilikleri avucuna,
En içten mutlulukları gözlerine,
En derin sevgileri kalbine usulca bırakıyorum.
Her zaman sevgiyle kal.

Seni dağlara yazsam yağmurlar,
Göklere yazsam bulutlar,
Gözlerime yazsam göz yaşlarım siler.
Seni kalbime yazdım artık kimse silemez..

Benim için seni görmek suya benzer,
Seninle yaşamak ise nefes almaya...
Susuz üç gün yaşarım ama nefes alamadan asla...

SENİ SEVİYORUM...
Seni yanımda hissettiğim zaman üzüntülerimi alıp,
Onların yerine şimdiye kadar kimsenin başaramadığı,
O güzellikleri o sıcaklığı, o ışığı koymayı başardığın için aşkım...

Yıldızlar vardır geceyi güzelleştirmek için,
Çiçekler vardır: kırları süslemek için,
Sevgiler vardır: kalpleri birleştirmek için,
İnsanlar vardır dostluğu yaşatmak için...

Sahiller dalgayı nasıl beklerse,
Gökyüzü mehtabı nasıl özlerse,
Kuru topraklar suya nasıl hasretse,
Sende benim hasretimsin...

Seni bir goncayken sevdim, şimdi gül oldun.
Seni bir yağmur damlasıyken sevdim şimdi göl oldun.
Ben mi? Ben bu çöldeyim şimdi,
Sende serabım hiç dokunamadığım.

Bir yanmaz yürek denirmi ona,
sevmek haram, yüreğinde ateş olamayana.
Bir gününü sevgisiz geçirdinse yazık,
En boş geçen günün o gündür, inan bana...

Ömrüme yetecek bir aşk ararken seni buldum.
Şimdiyse aşkıma yetecek bir ömür arıyorum.
Seni çok seviyorum...

Dün kalbime atılmış bir tohum idin,
Bugün ise köklerinle kalbimi saran bir çiçek.

Bazen asi olur seller, çağlayana dönüşür.
Köpüren kuduran suyun üstüne bir sessizlik kaplar.
Birikir bir göl olur. Öyle oluyorum sensiz olunca..

Yine sıçrayarak uyandım uykumdan, ağlayasıya özlemiştim seni,
Bir özlemki birikmişti gözkapaklarımda, dokunsalar ağlayacaktım inan,
Neye yarar gökyüzünde güneş, Sen yokken yanımda...

Zannetme ki gözlerim sana baktıkça bıkacak.
Ölsem ruhum daima seninle kalacak.
Kapanırsa gözlerim hayata,
İnan ki son sözüm
SENİ SEVİYORUM olacak!

Şarkıdaki melodi, doğadaki bahar.
Kalbimdeki yara, hepsi senin için.
Çoğu kez duygular anlaşılmaz ifadeler tutuk.
Eğer söyleseydin sevdiğini benim olurdu mutluluk..

Dökmedim yüreğimi kimsenin gözlerine.
Öğrenirken hasretinle sevişmeyi.
Gözyaşlarım akabilir özgürce.
İçimde o kadar güzelsin ki,
onu kirletmeyeceğim kimseyle...

Neden zor bu kadar seni sevmek ve bulamamak,
Dokunmak istedikçe uzaklaşmak,düşündükçe unutmak,
Neden bu kadar zor seni sevdiği halde söyleyememek,
Hep bir şeyler gizlemek,sana sahip olacağım yerde seni KAYBETMEK.

Acımak sevgi değildir, üstünlüğün kabülüdür.
Hoşgörü sevgi değildir,istemediğine katlanmaktır.
Bağımlılık sevgi değildir,gereksinimin karşılanmansıdır.
Sevgi değer vermesini bilmektir.
Sevgi yaşama hakkını kabul etmektir.
Sevgi var olmaktan kıvanç duymaktır .
Sevgi eşitliğin duyumsanmasıdır.

Ben senin gözbebeklerinde kaybolmayı sevdim,
Seninleyken sana doyamamayı,
Sensizkense doyasıya seni yaşamayı sevdim..

Gün aşırı özlemek güzel,
Seni anımsayıp gülümsemek güzel,
Seni senle yaşamak bambaşka bir güzel.

En koyu mavilikleri avucuna,
En içten mutlulukları gözlerine,
En derin sevgileri kalbine usulca bırakıyorum.
Her zaman sevgiyle kal.

Seni dağlara yazsam yağmurlar,
Göklere yazsam bulutlar,
Gözlerime yazsam göz yaşlarım siler.
Seni kalbime yazdım artık kimse silemez..

Benim için seni görmek suya benzer,
Seninle yaşamak ise nefes almaya...
Susuz üç gün yaşarım ama nefes alamadan asla...

SENİ SEVİYORUM...
Seni yanımda hissettiğim zaman üzüntülerimi alıp,
Onların yerine şimdiye kadar kimsenin başaramadığı,
O güzellikleri o sıcaklığı, o ışığı koymayı başardığın için aşkım...

Yıldızlar vardır geceyi güzelleştirmek için,
Çiçekler vardır: kırları süslemek için,
Sevgiler vardır: kalpleri birleştirmek için,
İnsanlar vardır dostluğu yaşatmak için...

Sahiller dalgayı nasıl beklerse,
Gökyüzü mehtabı nasıl özlerse,
Kuru topraklar suya nasıl hasretse,
Sende benim hasretimsin...

Seni bir goncayken sevdim, şimdi gül oldun.
Seni bir yağmur damlasıyken sevdim şimdi göl oldun.
Ben mi? Ben bu çöldeyim şimdi,
Sende serabım hiç dokunamadığım.

Bir yanmaz yürek denirmi ona,
sevmek haram, yüreğinde ateş olamayana.
Bir gününü sevgisiz geçirdinse yazık,
En boş geçen günün o gündür, inan bana...

Ömrüme yetecek bir aşk ararken seni buldum.
Şimdiyse aşkıma yetecek bir ömür arıyorum.
Seni çok seviyorum...

Dün kalbime atılmış bir tohum idin,
Bugün ise köklerinle kalbimi saran bir çiçek.

Bazen asi olur seller, çağlayana dönüşür.
Köpüren kuduran suyun üstüne bir sessizlik kaplar.
Birikir bir göl olur. Öyle oluyorum sensiz olunca..

Yine sıçrayarak uyandım uykumdan, ağlayasıya özlemiştim seni,
Bir özlemki birikmişti gözkapaklarımda, dokunsalar ağlayacaktım inan,
Neye yarar gökyüzünde güneş, Sen yokken yanımda...

Zannetme ki gözlerim sana baktıkça bıkacak.
Ölsem ruhum daima seninle kalacak.
Kapanırsa gözlerim hayata,
İnan ki son sözüm
SENİ SEVİYORUM olacak!

Şarkıdaki melodi, doğadaki bahar.
Kalbimdeki yara, hepsi senin için.
Çoğu kez duygular anlaşılmaz ifadeler tutuk.
Eğer söyleseydin sevdiğini benim olurdu mutluluk..

Dökmedim yüreğimi kimsenin gözlerine.
Öğrenirken hasretinle sevişmeyi.
Gözyaşlarım akabilir özgürce.
İçimde o kadar güzelsin ki,
onu kirletmeyeceğim kimseyle...

Neden zor bu kadar seni sevmek ve bulamamak,
Dokunmak istedikçe uzaklaşmak,düşündükçe unutmak,
Neden bu kadar zor seni sevdiği halde söyleyememek,
Hep bir şeyler gizlemek,sana sahip olacağım yerde seni KAYBETMEK.

Bağımlılık sevgi değildir,gereksinimin karşılanmansıdır.
Sevgi değer vermesini bilmektir.
Sevgi yaşama hakkını kabul etmektir.
Sevgi var olmaktan kıvanç duymaktır .
Sevgi eşitliğin duyumsanmasıdır.

Her aşk bir yüreğin sesidir ve sabırla büyür!
İçindeki sevgiyle, acıyla, inançla, öfkeyle,piser!
Şarap gibi gün geçtikçe güzelleşir..

Ağlamayı bil gülmeyi unutma
Sevmeyi bil sevilmeden sevme
Güller bülbüllerin yıldızlar gecelerin
Mutluluklar sadece ama sadece senin olsun.

Güller hep ellerinde açsın, ama dikenleri batmasın.
Sevda hep seni bulsun, ama seni yaralamasın.
Mutluluk hep yüreğine dolsun, ama beni unutturmasın

Bu şarkım sana sevgilim, bir an önce dönmen tek dileğim,
Gözyaşım karışıp denizlere, Sana ulaşır belki hasretim.
Elimle tutamadığım, gözlerimle göremediğimsin,
Şimdi çok uzakta, nerden bileceksin halimi.
Hasret kapımda, nöbetler tutuyor, sevgilim uzak bir şehirde,
Gözlerim onu arıyor, bir kuş olup uçup gitsem,
Aşsam şu enginleri, varsam senin yanına, öpsem seni koklasam.
Ah yanı başımda durur gibisin, hasretin büyütür bak seni,
Ah bu kadar uzak olup, kalbimde uyuman ne tuhaf...

Neden o kadar merak ediyorsun ne yaptığımı? güneşe mektup yazıyorum
Görmüyor musun? işim var oyalama beni, yağmurları gözlerine dolduracağım daha ve mum dikeceğim denizlerime senin yollarından yürüyeceğim usulca,
Sana arkadan yaklaşıp sımsıkı sarılacağım...

Her gülen yüze dostca sarıldım,
Her sevgi sözüne arkadaşca baktım,
Yanında olmasam bile umutlarımda hayallerimde hep sen vardın..

Bunca çilenin sonu değilmi bir avuç toprak,
Ölümden yana korkum yok,
Tek korkum unutulmak !!

Gökyüzü ne kadar karanlık olursa olsun ,
Oralarda bir yerde mutlaka bir yıldız vardır.
Bir kalp ne kadar sevgisiz olursa olsun,
Mutlaka içinde yeşeren tomurcuk ve bir çiçek vardır .

Tek bir dikensiz gül gibi güzel sürer aşk...
O muhtesem ışıgı aldıgı zaman
Dünyanın en güzel gülüdür.....

Bir dostun üzüntüsüne herkes sempati duyabilir, bu çok kolaydır.
Bir dostun başarısına sempati duyabilmek ise ,
Çok sağlam bir karakter gerektirir...

Böyle bir dünyada seninle yaşamak varken,
Böyle uzak kalmak gücüme gidiyor,
Senin verdiklerini seninle paylaşmak varken,
Seni sensiz yaşamak içime sinmiyor...

Bağımlılık sevgi değildir, gereksinimin karşılanmansıdır.
Sevgi değer vermesini bilmektir. sevgi yaşama hakkını kabul etmektir.
Sevgi var olmaktan kıvanç duymaktır sevgi eşitliğin duyumsanmasıdır.

Dünya unutursa dönmeyi,
Rüzgar unutursa esmeyi,
Aşıklar unutursa sevmeyi,
Belki o zaman unuturum seni

Sen ; bir damla şarap gibisin içtigim anda beni sarhoş edecek ...
Sen ; masmavi bir deniz gibisin, dokundugum anda beni titretecek
Sen ; harika bir insansın, sonsuza dek sevilecek
Sen ; sevgi dolu bir insansın hep sürecek ....

Birgün zaman kayar elinden tutamazsın.
Sel gibi akan gözyaslarını kurutamazsın.
Öylesine sendeyim öylesine bendesin ki
Unutmak istesekte artık unutamayız!!!

Önce düştügümde kalkmayı, sonra aleve dokundugumda acıyı sevmeyi öğrendim
Sonra terkedilip beklemeyi sayende unutulmayıda ögrendim
Herşeyi öğrendimde yalnız unutmayı öğrenemedim...

Kuşları çok seven bir çocuğun kaçmasın diye sımsıkı sarıldığı serçe yavrusunun biraz sonra öldügünü fark edişini çocuğun gözyaşlarını ve...
Seni kaybeden beni anlayabilirmisin.

Mutluluğun ve sevginin resmini çizen bir ressam ol.
Fırçan hiçbir zaman kederi yansıtmasın o bembeyaz zemine.
Mutlu ol ki yaşadığını yapmak daha haz versin sana.

Penceremin önündeyim dalmışım gökyüzüne
Bulutların arasında yer ararken kendime
sonsuzluğu dolaşırken sensizliğe alısırken
herşeyini unutmuşken kahretsin aklımdasın
Ve sen bunun farkındasın...

Her aşk bir yüreğin sesidir ve sabırla büyür!
İçindeki sevgiyle, acıyla, inançla, öfkeyle,piser!
Şarap gibi gün geçtikçe güzelleşir..

Ağlamayı bil gülmeyi unutma
Sevmeyi bil sevilmeden sevme
Güller bülbüllerin yıldızlar gecelerin
Mutluluklar sadece ama sadece senin olsun.

Güller hep ellerinde açsın, ama dikenleri batmasın.
Sevda hep seni bulsun, ama seni yaralamasın.
Mutluluk hep yüreğine dolsun, ama beni unutturmasın

Bu şarkım sana sevgilim, bir an önce dönmen tek dileğim,
Gözyaşım karışıp denizlere, Sana ulaşır belki hasretim.
Elimle tutamadığım, gözlerimle göremediğimsin,
Şimdi çok uzakta, nerden bileceksin halimi.
Hasret kapımda, nöbetler tutuyor, sevgilim uzak bir şehirde,
Gözlerim onu arıyor, bir kuş olup uçup gitsem,
Aşsam şu enginleri, varsam senin yanına, öpsem seni koklasam.
Ah yanı başımda durur gibisin, hasretin büyütür bak seni,
Ah bu kadar uzak olup, kalbimde uyuman ne tuhaf...

Neden o kadar merak ediyorsun ne yaptığımı? güneşe mektup yazıyorum
Görmüyor musun? işim var oyalama beni, yağmurları gözlerine dolduracağım daha ve mum dikeceğim denizlerime senin yollarından yürüyeceğim usulca,
Sana arkadan yaklaşıp sımsıkı sarılacağım...

Her gülen yüze dostca sarıldım,
Her sevgi sözüne arkadaşca baktım,
Yanında olmasam bile umutlarımda hayallerimde hep sen vardın..

Bunca çilenin sonu değilmi bir avuç toprak,
Ölümden yana korkum yok,
Tek korkum unutulmak !!

Gökyüzü ne kadar karanlık olursa olsun ,
Oralarda bir yerde mutlaka bir yıldız vardır.
Bir kalp ne kadar sevgisiz olursa olsun,
Mutlaka içinde yeşeren tomurcuk ve bir çiçek vardır .

Tek bir dikensiz gül gibi güzel sürer aşk...
O muhtesem ışıgı aldıgı zaman
Dünyanın en güzel gülüdür.....

Bir dostun üzüntüsüne herkes sempati duyabilir, bu çok kolaydır.
Bir dostun başarısına sempati duyabilmek ise ,
Çok sağlam bir karakter gerektirir...

Böyle bir dünyada seninle yaşamak varken,
Böyle uzak kalmak gücüme gidiyor,
Senin verdiklerini seninle paylaşmak varken,
Seni sensiz yaşamak içime sinmiyor...

Bağımlılık sevgi değildir, gereksinimin karşılanmansıdır.
Sevgi değer vermesini bilmektir. sevgi yaşama hakkını kabul etmektir.
Sevgi var olmaktan kıvanç duymaktır sevgi eşitliğin duyumsanmasıdır.

Dünya unutursa dönmeyi,
Rüzgar unutursa esmeyi,
Aşıklar unutursa sevmeyi,
Belki o zaman unuturum seni

Sen ; bir damla şarap gibisin içtigim anda beni sarhoş edecek ...
Sen ; masmavi bir deniz gibisin, dokundugum anda beni titretecek
Sen ; harika bir insansın, sonsuza dek sevilecek
Sen ; sevgi dolu bir insansın hep sürecek ....

Birgün zaman kayar elinden tutamazsın.
Sel gibi akan gözyaslarını kurutamazsın.
Öylesine sendeyim öylesine bendesin ki
Unutmak istesekte artık unutamayız!!!

Önce düştügümde kalkmayı, sonra aleve dokundugumda acıyı sevmeyi öğrendim
Sonra terkedilip beklemeyi sayende unutulmayıda ögrendim
Herşeyi öğrendimde yalnız unutmayı öğrenemedim...

Kuşları çok seven bir çocuğun kaçmasın diye sımsıkı sarıldığı serçe yavrusunun biraz sonra öldügünü fark edişini çocuğun gözyaşlarını ve...
Seni kaybeden beni anlayabilirmisin.

Mutluluğun ve sevginin resmini çizen bir ressam ol.
Fırçan hiçbir zaman kederi yansıtmasın o bembeyaz zemine.
Mutlu ol ki yaşadığını yapmak daha haz versin sana.

Penceremin önündeyim dalmışım gökyüzüne
Bulutların arasında yer ararken kendime
sonsuzluğu dolaşırken sensizliğe alısırken
herşeyini unutmuşken kahretsin aklımdasın
Ve sen bunun farkındasın...

Bir kez sevdiğini unutmaz bu yürek ,
Devran kiri isyan pası tutmaz bu yürek ,
Birgün bu muhabbetten eser kalmazsa ,
Ancak o zaman yaşamaz bu yürek ...

Sen gelmesende yine ; geceyi okşarım saçın yerine
Belki ben kırgın ; belki sen yaralı
Aşkın sağnağına yakalanırsan eğer
Kalbime sığınırsın , inan buna değer .

Sanma ki yerin dolacak,
Senden başka biri benim olacak,
Ya bana senin gibi bir sevgili,
Ya sana benim kadar seven bulunacak...

Mutluluk hayallerde gerçek;gerçeklerde hayaldir.
Bedeli onu onsuz sevmek olsa bile...

Biliyorum sen bir yıldızsın, etrafında birçok gezegen var.
Ama unutmaki ben dünyayım ve yalnız bende hayat var...

Aşkımız kara bulutlarla kaplıysa eğer..
Yağmurun yağmasını bekle,
Çünkü her yağmurdan sonra gökkuşağı çıkar....

Hani dostlar vardır. Bunaldığınızda yanınızda hissettiginiz ,Ve kimi zaman da bulduğunuz.
Hani dostlar vardır, iki eli kanda olsa bile, ihtiyac duyduğunuzda koşarak gelen. Hani dostlar vardır, kederinizi kederi bilen.
Hani dostlar vardır, üzemezsiniz, kıramazsınız, kıyamazsınız.
Hani dostlar vardır, fikre ihtiyaç duyduğunuzda, sizi sizden fazla düşünüp akıl verir.
Hani dostlar vardır, beraber olduğunuzda kederiniz bitiverir.
Hani dostlar vardır, Doğduğuna şükrettiğiniz.....
TÜM DOSTLAR ÖZELDİR!!

Sevgi duygularını anlatamadığın zaman,
Gözlerinden süzülen iki damla sıcak gözyaşlarıdır..

Küçük bir özlem yakarsa yüreğini
Ve acı çekersen hasretten yana beni an .
Çünkü ben, içimde yüzbinlerce özleminle,
Hergün seni anarak yaşıyorum.

Semadaki tüm yıldızlar sönünce,
Gözlerinde gecenin yalnızlığını hissedince,
İçten içe muhtaç olunca bir dost sohbetine,
Unutma ki seni düşünen bir var bu şehirde....

Hasretin bu kadar acı vereceğini bilmezdim. öğrendim...
Çünkü benim her saniyem hasret....
Severken, özlerken ve hep yalandan gülerken, bilmedilerki
İÇİMDE SEN VARDIN VE HEP SEN OLACAKSIN........

İki kıyı gibiyiz.. bizi ayıran deniz aslında tek bağımız..
Senin üstünden geçen bulut, benim yağmurum.
İki kıyıyız hep biraz uzak ama sonsuza dek birarada...

Denizler mürekkep gökyüzü kalem oldu,
Yıldızlara binlerce kez seni seviyorum yazdım, sende inandın .
Ben seni sevmedim sana taptım..

Beni özlersen gökyüzüne bak.
Yıldızların kuyruğuna kalbimin parçaları takılı.
Yalnızlık seni üzerse elini kalbine koy gözlerini kapa.
Ruhum orada çakılı....

Yalan Sevgilerin, Sahte gülüşlerin,tuzak bakışların olduğu yerde buldum seni.
Herşeyi kaybetmeye değecek kadar kıymetlisin çünkü sahte değilsin..

Bir Yürek nelere yeterse,
Bir can bir canı ne kadar severse,
Bir damardan ne kadar çok kan geçerse,
Yaşam bir ölüme nasıl değerse,
Sende benim için o kadar değerlisin..

Ne dünden daha az,
Ne yarından daha çok,
Seni bugünde dün olduğu gibi,
Yarın olacağı gibi çok seviyorum

Kimi ağaçlara kimi camlara yazar sevdasını,
Bense ağaçlara yazmadım kurur diye,
Camlara da yazmadım buğulanır diye,
Seni kalbime yazdım sonsuza dek kalasın diye..

Uzaklarda biryerde yüreğini yüreğine bağlı biri mutlaka vardır.
Sen aynaya her baktığında, adını bilmediğin gizli sevdan için gülümsemelisin

Seni bir serçenin gözyaşları kadar sevdiğimi biliyor muydun?
Bu sevgim sana az gelecek ama, bilmediğin bir şey var.
Serçeler ağladığı zaman ölürler...

Sen gülerken yanındakilerde güler.
Ama ağlarken yalnız ağlarsın.
Onun için öyle bir ağaca yaslan ki, asla yıkılmasın.
Öyle bir Dost edin ki seni asla bırakmasın...

Sana ne demeliyim bilmiyorum. güneşim desem güneş batıyor,
Hayatım desem hayat kısa, gülüm desem oda soluyor,
Sana canım demeliyim, çünkü bu can seninle yaşıyor...

Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş,
Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avuçlarımızda değil
Kurşun yarası gibi, yüreğimizde saklarız..!

Sevgilerin en güzeli seni sevmek,
Özlemlerin en güzeli seni özlemek,
Ve hayatın tadı sabah kalktığımda,
Senin varolduğunu bilmek...

Acının umutları yokettiği anda,
Umutları yeşertecek bir sese, bir sevgiye ihtiyaç duyarsan,
Ben bildiğin yerde bildiğin gibiyim...

Eğer birgün senden vazgeçmek zorunda kalırsam,
Sevgimin küçüklüğüne değil,
Çaresizliğimin büyüklüğüne bağışla

Alaca Karanlığı Sevmem ben
Ya gece olmalı ya gündüz
Kurşun ya vurmalı yada namluda durmalı
Sevgili dediğin ya senin gibi olmalı
Yada hiç olmamalı..

Sevgi kanatlı bir kuştur, yakalayanın olur ancak.
Yakalarsan eğer onu kafese degil kalbine yerleştir.
Çünkü o ancak senin sevginle yaşayabilir..

Öyle güzelki gözlerin,bakmasını bir bilsen
Öldürür mahvedersin,yakmasını bir bilsen..

Şimdi tek bir yıldız gibiyim gökyüzünde,
Ve her gece bir öpücük hissedersen yüzünde
Sil yüzünü ve gülümse......

Cennet dedikleri yer eğer senin gözlerin ise,
Hep açık bırak gözlerini ölünce geleceğim yeniden,
Yaşamak için senin cennet gibi gözlerinde....

Gerçeklerle yüzLeşebildiğin an; uğruna yaptığın hataları,
Kırdığın kalpleri, Kaybettiğin dostlarını düşün.
Sevmeye değer insan; gözlerine baktığında içini görebildiğin,
Her yaptığıyla sevgisini hissettirendir. Kıymetini bil herşey senindir,
Bilmezsen bir hiç olarak unutulur gidersin...

Yaşadığım şu Dünya'da iki tane kör tanıdım;
Bunlar gözleri senden başkasını görmeyen BEN,
Diğeri ise benim bu içten ve masum sevgimi görmeyecek kadar kör olan SEN...

Hayatın bütün güzelliklerini gör..
Hiçbirşey için üzülme ..kırılsanda ağlama..
Bir gün sevdiğinden ayrılsanda,
Hayatı gözyaşlarınla sevindireceğine gülüşünle cezalandır...

Sen , benim anılarla bitip giden,
Rüyama hiç bir zaman ses vermeyen dogamsın.
Utanırım , söyleyemem yaşadığım yalnızlığı ,
Kelimeler yetmiyor ki , bu mu sevda dedikleri.....

Gün bitse bile gökyüzünde
daha günler bitmedi
çünkü dilde söz çiçekte renk
ve zamanda gelecek bitmedi
kalbinde umudun hiç eksik olmasın....

Belki, en iyi arkadaşlık,
sallanan bir koltukta beraber sallandığınız,
tek bir kelime etmediğiniz,
ve giderken bunun hayatınızdaki
en iyi sohbet oldugunu düşündüğünüz kişilerde saklıdır.

Gökyüzündeki yıldız sayısı
kadar insan varsa eğer,
sen çoban yıldızı olmalısın !
Hani yürek güzelliğiyle
etrafını aydınlatan yıldız.

Her aşkın gökyüzünde
bir meleği varmış.
Yeryüzünde biten her aşk için
gökyüzünde bir melek ağlarmış...
İnan ki bizim meleğimiz hiç ağlamayacak

Bir kar tanesi gökyüzünden
süzülürken birçok imza bırakır,
hayattaki saf beyazlık her kar tanesinin imzalarından ouşan bir kolajdır.

Merhaba sevgi denizindeki dostluk feneri,
biliyor musun bu gece de bana yine sen
sevgi ışığını yansıttın, şu an içim sımsıcak ve dostumlayım...

Bir su gibi berrak,
bir çiçek gibi sevgi yüklü,
gökyüzü gibi yalın okyanus kadar
derin kelimelere sığmayacak kadar
büyük bir sevgimiz olduğunu sakın unutma !

Ilık bir rüzgar esti,
Nereden geldi bilmiyorum... nereye gidiyorsun diye sordum..
Özlenen herşeye dedi.. Aklıma sen geldin..
Çünkü özlenen bir tek sendin...

Eğer insanlara boş elimi uzatır ve birşey alamazsam çok üzücü;
Ama asıl ümitsiz durum;
Dolu elimi uzatıp kabul edecek kimseyi bulamamamdır...

Hiç yüz vermedim güneşe bugün..
Resmini gösterip hava attım çiçeklere..
Adını zıpkınla kazdım göğün en yüksek yerine...
Bir de SENİ SEVİYORUM diye bağırdım duydun mu?

Hayalin hafızamdan silinene kadar,
Izdırabın saçlarım dökülene kadar,
Ağlamaktan gözlerim kör oluncaya kadar
Her dakika Seni Seveceğim...

Sen hiç Buğulanmış cama "SENİ SEVİYORUM" yazıp,
Harflerin arasından dışarıyı seyrederek,
Kar taneleri altında Sevdiğini hayal ettin mi??

Seni ne yağmurlar, seller koparabilir kalbimden,
Ne de deli gibi esen fırtına,
Çünkü bir ağacın toprağa kök salması gibi bağlandım sana..

Kulaklarim sessizlige, gözlerim sensizlige,
Gönlüm katlanirsa derde,
Anlami yok yasamanin..
Nefes almak boşuna..
Senin olmadigin yerde ...

Bulutların gözyaşları pencerene vururken,
Düşlere daldığın bir gecede,
Hangi hayaller sana uyumayı unutturuyorsa,
Gelecek sana onları yaşatsın...

İçinde öyle umut taşı ki Onu senden kimse alamasın.
Gözlerin hep gülsün, mutluluğu hep sende arasınlar.
Ama onu kalbinde öyle sakla ki,
Gerçekten isteyen bulsun...

Her aya bakışında beni hatırla,
Yıldızlar gözlerine takılırsa,
Gözlerine baktığımı sakın unutma,
Bir yaprak düşerse avuçlarına,
Ellerimdir sakın bırakma....

Hayatın bir sevgi öpücüğü kadar doyumsuz,
Sevinç gözyaşları kadar güzel,
Seven bir kalp kadar heyecanlı,
Aşkın dokusu kadar masum,
Bir gül kadar gururlu olsun...

Aşkın Kalbindeyse..
Mutluluğun elindeyse,
İstediğin iki kelimeyse
SENİ SEVİYORUM...

Belki birgün beni unutturacak biri çıkacak karşına,
Belki özlemeyeceksin beni,
Gözyaşıda dökmeyeceksin belki ,
Ama bil ki bu gece yüreğimdesin,
Her zamanki gibi..

Sana meleklerin kıskanacağı kadar mutluluk
Tıbbın şaşırtacağı kadar sağlık,
Tarihin yazamayacağı kadar başarı,
Kimsenin sevemeyeceği kadar sevgi yolluyorum.

Seni Seviyorum çünkü,
Senin gülümsemen bile güneşin doğuşu gibi insana herşeyi unutturuyor.
Sadece seyredip tadına varma hissi uyandırıyor.

Eğer birgün beni unutturacak öyle biriyle unut ki,
Sana savurduğum kurşunların önüne geçebilecek,
O gün seninle ölebilecek kadar seni seviyor olsun.

Günü gece olsun diye yaşıyorum,
Çünkü gece hayallerime geliyorsun,
Seni beklemiyorum çünkü sen hep benimlesin,
Hayallerimde ve kalbimdesin.

Bir yürek nelere yeterse,
Bir can bir canı ne kadar severse,
Bir damardan ne kadar çok kan geçerse,
Yaşam bir ölüme nasıl değerse,
Sende benim için o kadar değerlisin.

Sevgiyi uzağında sanıp onu uzağında ararsın,
Yanıbaşında duran her sevgiye inanmak istemezsin,
Ama emininim canım sen sevgilerin en güzeline layıksın..

Ağlayışım terk edip gidişine değil,
Ben sensizken senden diye sensizliği de sevmiştim
Sen, seninle sensizliğini de alıp gittin..

Bir tatlı aşk gülüşü özledi gözlerim,
Ve sen hangi alemde hangi düşlerde isen gel,
Çünkü gülüşünü çok özledim...

Kimine göre ateştim cayır cayır yanan,
Kimine göre bir yıldız hep parlayan,
Kimi çiçeğe benzetirdi hiç solmayan,
Ama ben senin için su olmak isterdim hep muhtaç olunan.

Senden ayrılacağımı her hatırladığımda,
Dünya ayaklarımın altından kayar gibi oluyor.
Çünkü sen benim için bir nefessin.
Nefes almadan yaşayamam ki...

Gecenin karanlığındasın, güneşin ışığında,
Suyun damlasında, selin coşkusunda
Kimi yanımdasın kimi rüyamda
Ama hep aklımdasın sakın unutma...

Sanırım seni çok sevdim ki ayrılamıyorum.
Bağlandım ki unutamıyorum,
Yakınlardasın ki hissediyorum,
Gizlemiyorum çünkü seni çok seviyorum.

Zaman geçtikçe daha çok bağlanıyorum sana,
Birgün bir yerde bir şekilde yollarımızın ayrılacağını bilsemde,
Nerede olduğunu öğrenmesemde,
Yaşayacaksın hep içimde..

Bırakma beni sevdiğim gidişine dayanamam,
Hasret gözyaşlarımla kendimi avutamam,
Dönerim dersin ama kadere inanamam,
Bıraktığın anılarla sensiz yaşayamam...

Sevgiyi uzağında sanıp onu uzağında ararsın,
Yanıbaşında duran her sevgiye inanmak istemezsin,
Ama emininim canım sen sevgilerin en güzeline layıksın..

Ağlayışım terk edip gidişine değil,
Ben sensizken senden diye sensizliği de sevmiştim
Sen, seninle sensizliğini de alıp gittin..

Yüreğim umulmayan yaralarla başedemezken,
Bir tatlı aşk gülüşü özledi gözlerim,
Ve sen hangi alemde hangi düşlerde isen gel,
Çünkü gülüşünü çok özledim...

Kimine göre ateştim cayır cayır yanan,
Kimine göre bir yıldız hep parlayan,
Kimi çiçeğe benzetirdi hiç solmayan,
Ama ben senin için su olmak isterdim hep muhtaç olunan.

Senden ayrılacağımı her hatırladığımda,
Dünya ayaklarımın altından kayar gibi oluyor.
Çünkü sen benim için bir nefessin.
Nefes almadan yaşayamam ki...

Gecenin karanlığındasın, güneşin ışığında,
Suyun damlasında, selin coşkusunda
Kimi yanımdasın kimi rüyamda
Ama hep aklımdasın sakın unutma...

Sanırım seni çok sevdim ki ayrılamıyorum.
Bağlandım ki unutamıyorum,
Yakınlardasın ki hissediyorum,
Gizlemiyorum çünkü seni çok seviyorum.

Zaman geçtikçe daha çok bağlanıyorum sana,
Birgün bir yerde bir şekilde yollarımızın ayrılacağını bilsemde,
Nerede olduğunu öğrenmesemde,
Yaşayacaksın hep içimde..

Gecelerin deyişiyle eğlence kadar,
Yaşlıların deyişiyle gençlik kadar,
Çocukların deyişiyle dünyalar kadar,
Benim deyişimle CANIM kadar seviyorum seni...

Sözlerin aklımda yada aklımın ardında,
Hayalin karşımda yada sesin kulağımda,
Ya ben çıldırıyorum, yada çok özlüyorum,
Ya özlemek, yada özlenen çok özel BİRTANEM.

Kimi insanı sevdiğin,
Kimisini unutamadığın,
Kimisini de söküp atamayıp,
Yaptıklarına rağmen içinde tutarsın, KALBİMDESİN...

Eğer şu an konuşacak durumda olsaydım,
Sesini duymak için neler vermezdim,
Seni ne kadar çok sevdiğimi anlatamam,
Yolunu bulabilseydim zaten şu anda çile çekmezdim..

Sana bir sır söyleyeyim mi?
Bu sır ki sırların en güzeli, geceden sessiz,
Heyecanlandın mı yoksa meraklandın mı?
Getir kulağına söylüyorum, SENİ ÇOK SEVİYORUM..

Dün gece aklımdaydın,
Saatlerce ölümü sonra seni düşündüm,
Birşeyler tıkandı boğazıma ağlamazdım,
Acaba sensizlik mi yoksa ölüm mü daha korkunç,
Ayırt edemedim ikisini,
Fark yoktu birbirinden,
Ölüm sensizlikse, sensizlik zaten ölüm.

Sevgimi bir yerde gökyüzüne yerleştirdim,
Kimse beni farketmedi, gözyaşı olup yağdım,
Sıcak günlere inat,
Yağmurun gözyaşı olduğunu kimse anlamadı, Sen bile...

Sessiz akşamlarda sesini
Soğuk gecelerde nefesini,
Yanlızlığımda bedenini,
Sakinliğinde öfkeni,
Isssız sokaklarda gölgeni,
Ben sadece seni özledim BİRTANEM...

Kıpkızıl bir güneşin önünde,
Mavi bir yelkendir hayat,
Alır götürür seni bilinmeyen derinlikere,
Sevgi mavidir, mavi ise umut,
Yüreğini hep mavi tut..

Belki hatıralar unutulup gidecek,
Belki bu sevgier yok olup eriyecek,
Ama şunu unutma,
Bu kalp sonsuza dek seni sevip özeyecek...

Yıldızımsın kaymayacak,güneşimsin batmayacak
Hayatımsın yaşanacak,umudumsun tutunacak,
Bir şiirsin okunacak, sen benim herşeyimsin,
Bu kalp seni hiç unutmayacak..

Elbet rüzgar ve deniz taşır emanetlerini,
Bekle gün gelir güneşim bulacaktır seni,
Akşamları balkona çık, gözlerini kapat,
Rüzgar benim yerime öpecek seni...

Dünde, bugünde, yarın da hep yanındayım,
Yanlızlığı hissettiğinde elini yüreğine koy,
Ben hep oradayım...

Güneş için aydınlatmak,
Kuş için uçmak,
Rüzgar için esmek ne ise,
Benim için de seni sevmek aynisi..
SENİ SEVİYORUM..

Sana olan sevgim içimde önce bir su birikintisi,
Sonra göl oldu, daha sonra denize dönüştü,
Şu anda okyanus, içime sığmıyor...

Seni tanımadan önce yanlızlığı,
Seni tanıdıktan sonra varlığımı,
Seni sevdikten sonra yaşadığımı,
Seni kaybettikten sonra bir hiç olduğumu anladım...

Unutulmayan hatıralar vardır ki,
Bir gün bir yerde hatırlarsın,
Kiminle gittiğini unutamazsın,
Unutulmayan kişiler vardır ki,
Hatırlamak sana acı verse de onu düşünürsün...

Belki hatıralar unutulup gidecek,
Belki bu sevgiler yok olup eriyecek,
Ama şunu unutma bu kalp seni
Sonsuza dek sevip özleyecek..

Hasret, özlenen sen olunca,
Sevmek, sevilen sen olunca
Sevilmek, seven sen olunca anlamını buluyor...

En güzel deniz, henüz gidilmemiş olandır,
En güzel çocuk, henüz büyümedi,
En güzel günlerimiz, henüz yaşamadıklarımız,
Ve sana söylemek istediğim en güzel söz,
Henüz söylenmemiş olan sözdür.

Geceleri Uzaklara çıglık Olur Sesim,
Denizden çıkan Yosun Kokusundan Keskin Sana Olan özlemim,
Bugece Sırf Senin İçin Kapanıyor Gözlerim.
İyi Geceler Herşeyim!

Sesini duysamda heran yüzünü görmek gibi değil
Özlediğimi bil heran hiçbir şey seni sevmek gibi değil

Sonsuz huzuru anlatan denizin maviliğinde gördükleri,
Gülümsedikçe ve umut ettikçe yaşamaya değer...

Seni her özlediğimde kalbime bir yıldız çiziyorum.
Seni ne kadarmı özledim?
Artık kalbimde bir gökyüzüm var.
Çünkü seni seviyorum...

Kurak çöksede, denizlerine gönlünün inan gözyaşlarımla Sulardım seni sonuna değin ömrümün.

Aşkınla sararıp solacak kadar,
Sevginle bahtiyar olacak kadar
Uğruna canımı verecek kadar seviyorum desem inanırmısın ?

Hayallere dalıp gitmem ben,
Çünkü tek hayalim sensin benim!
Hiçbirşey isteyemem ben
Çünkü birtek istediğim sensin benim.

Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde,
Kalbin içimde ve ruhun Bedenimde olduğu sürece
Seni sonsuza kadar seveceğim..
Admin
Admin
Extreme Dj
Extreme Dj

Sevgi Sözleri Arşivi | Yok Böylesi! Empty Sevgi Sözleri Arşivi | Yok Böylesi! - Devam 3

Mesaj tarafından Admin Perş. 28 Ocak 2010 - 13:17

Beni bir dag basinda böyle yapayalniz kodular,rüzgarlara, kuslara, bulutlara yakin,senin etinden, tirnagindan ayri,senin kokundan uzak.

Kazimak ulu agaç gövdelerine adimizi Yazmak her seyi bir bir kumlarin üstüne O her iskenceye mahkum olmuslugumuz O çok sevmek, daha çok sevmek günden güne.

Sen bastigin yerde çiçeklerin büyüdügü Her zaman en güzel, her yerde essiz Sen yaprak, sen köpük, sen kus tüyüSen sevgi nehirlerimin aktigi büyük deniz

Ne zaman seni düsünsem yasamak güzel Bir bahar bahçesi olur güz bahçeleri En karanliklarda bile uzanir bir el Kendiliginden açar sabaha perdeleri

Ne olurdu saadetlerin en büyügü Iste ellerimde al, diyebilseydim Anlardin ve hiç gitmezdin, degil mi Bir gün oldugun gibi kal diyebilseydim.

Hep böyle çocuksu mu bakar senin gözlerin? Hep böyle içinde uzak bir isik mi yanar? Bakislarinda beni dinlendiren bir sey var; Kiyisindaymis gibi en sakin denizlerin...

Unut benden kalan ne varsa Unutmak tesellidir yalnizligin Günesi bir kadeh sarap gibi içip Delicesine sarhos olmak
En güzel tarafi imkansizligin

Inan ki! Kirilmis bir ayna gibi Paramparça, kirik dökük askimiz Çaresizligin, ümitsizligin türküsü Türkülerin en içlisi, en hüzünlüsü Büyük askimiz

Zannetme ki hersey bitti sevdigim; Birgün yeserecek su sararmis yapraklar. Ve bundan sonra kim severse dünyada; Seni ve beni hatirlayacaklar

Sen benim gökyüzümdün, denizim, topragimdin, Simdi bir hatira olamazsin belirsiz, uzak Biliyorsun bazi seyler vardir elimizde olmayan
Iste öyle imkansiz birsey seni unutmak.

Su anda hiç bir sey mümkün degil. Su anda her seyden ayri, her seyden uzak ve her seyden mahrumum ben. Su anda sadece yalnizlik ve kahir.

Sarkisiz ve sensiz kaldigim nice aksamlar Gözlerin geçer aklimdan özlemler içinde Gözlerin bir çigan müzigi güzelliginde
Kirpiklerinde keman, bebeklerinde gitar...

Bir daha dünyaya gelsem Yine seni severdim Beni üzesin diye Beni deli divane edesin diye

Seni görmedigim günler Karanliktayim, katran gecelerdeyim Cehennem misali bir yerdeyim Bir demir nasil paslanir, bir elma nasil çürürse Iste öyleyim...

Gözleri namuslu namuslu parlar insanlarin Gökyüzü inadina mavi Yasamak inadina güzel Bu sehirde sen varsan...

Bütün kadehlerimi hep sana adiyorum Hep senin için bu bir bir bosalan siseler Umutsuzlugum, sarhoslugum senin eserin
Senin yüzünden bu delicesine içmeler

Dayanmak zor yalnizligina aksamlarin Unutmak mümkün degil seni bir sarki gibi Agir agir ilerleyen bu zaman içinde
Her an bir sarhosluktur sensizligin verdigi

Bir gün anlarsin hayal kurmayi; Beklemeyi, ümit etmeyi. Lanet edersin yasadigina... Maziden ne kalmissa yirtar atarsin..
Seni sevdigimi iste o gün anlarsin.

Bir pinarsin içilen ama hiç kanilmayan Seveni yaniltmayan, sevince yanilmayan Özlenen sen, özleyen sen, özleten sen Varken doyulmayansin, yokken dayanilmayan

Her sey sagir içimde ne siir ne musiki Dünyadan bezginligim dünyalar kadar eski Öylesine çözülmüs, öyle dagilmisim ki Bu ne bitmez ayrilik bu ne özlem diyorum

Beni çagirdigini bir defa duyabilsem Avuçlarimda ates, yorgun gözlerimde nem Asarak denizleri bir gün kapina gelsem Basimi duvarlara vurup ölsem diyorum

Dün kopan bir yaprakti,düsen bir kuru daldi Bugünden güzel degil bulacagin yarinda Aç ellerini bir bak yanan avuçlarinda Dün gitmis yarin yok bize bir bugün kaldi

Bak büütün güzelliklerin tümü sende Bak sende gülümsüyor en amansiz özlemler Unut bir yerde bensiz oldugunu, çaresiz Ayriliklar sevenlerle yücelir Hadi sil gözlerini Gülsene! ..

Bitimsiz bir sevdadir yasamak Sevmekse en güzeli mutluluklarin Sense içimde en tanrisal gerçeksin Iste yüregim bildigince çarpiyor sen, sen diye Sende gözlerim, sende ellerim, sende sen olan varligim Düsünsene! ..

Bakma sen yagmurlarin sagnak döküldügüne Bakma sen gecelerin karanligina Bu pembe umut sütten de beyaz Bu senli hayal gülden de kirmizi Iste renk renk çiçekleri askimizin Görsene! ..

Ve bir gün dur diyecegim geçip giden zamana Son kursunu sikacagim sensizlige Öbek öbek mutluluklar tasiyacagim dag eteklerinden
Sana gökten yildizlari koparacagim bir bir Sana bitmez tükenmez sevdalar getirecegim Beklesene!..

Istemem sevgili yüzüme gülme Eger ki sonunda aglatacaksan Istemem sevgilim ümitler verme Sonunda dünyami karartacaksan

Ben aski ölümsüz bilenlerdenim Bir ömür boyunca sevenlerdenim Ellerin ellerime degmesin derim Eger ki sonunda birakacaksan

Atesleri kül ederdim Kursunlari gül ederdim Su daglari yol yapardim, Acilari bal yapardim ben olsam..

Ben olsam ah ben olsam O daglarda ben olsam O yollarda ben olsam Oralarda ben olsam Sokaklara ask yazardim Acilara son yazardim
ben olsam.

Her yagmur bir gok bulur Her yesil bir dal Her deniz bir marti Her dogan gunes kuytu bulut kendine Ama ben senden baska sen bulamamki.

Yurek umutlara gebe oldugundan beri Dostluklar ayriliklara yenik dusmedi Gonlumuz dar agacindayken bile Olume kusup dostlarimizi sevmeyi sevdik biz
Yasamin kaynagi sevgi ise eger Sevgi bir tutku tutku bir gaye gaye bir seyleri paylasmak Paylasmak dostluk dostluk hatirlanmaksa aklimdasin

Sevgili dedigin gunes gibi yakici olmali Bakislari simsek gibi cakmali Titretircesine heyecan katmali Bal dudakli sevgilim.

Sevgili dedigin demli bir cay gibi olmali Sekeri ne eksik nede fazla Icince insana bir tat birakmali bazen Aci bazen tatli Ama hep aranmali ihtiyac duyulmali.

Kulagi oksayan tatli sözler soyleyen askin kalbimde Biraktigin izler söýnemez Inanki hic kimse senin kadar sevilemez bir tanecik bebisim
Turnalar sana hasret ucuyor aydinliga Kalemim bile senin icin yaziyor Yuregim senin icin carpiyor Senin rizan askina gogus geriyor vucudum ruzgara be seker
Dostlar arasina hasret ucurumu girdiginde Yildizlarla kopru kurduk yurekten yurege Gonlumuzun hasret gunlugune unutmayi ve unutulmayi Hic yazmadik biz .

Dostlar irmak gibidir Kiminin suyu az kiminin cok Kiminde elleri islanir yanlizca Kiminde ruhu yikanir boydan boya

Guller hep elinde acsin ama dikenleri eline batmasin Sevgililer hep senibulsun ama seniyaralamasin Mutluluk hep yuregýne dolsun ama Beni unuturmasin
Dertlerin kum tanesi kadar kucuk Sevinclerin nisan yagmuru kadar bol olsun Ve oylesine mutlu olki gozunden akan yaslar Mutlu olmayi bilmeyenlere sadaka olsun

Gecenin bir yarisi basliyorsa cigligim duyulsun diye degil Cagirmalarim gelmen icinde degil Duyulmadan seslenmeyi biliyorsa bu yurek gormeden sevmeyide bilir

Ask gunah olmayacak kadar masum Kole olmayacak kadar ozgur Unutulmyacak kadar derin umulmayacak kadar yakin Tek basina yasanmayacak kadar ozeldir seker
Uyuninca insani uyandigina pisman eden Geriye donmek isteyip donemeyince caresizlikten delirten Hayatta bir kere gorulebilcek harika bir ruyasin sen

Sen kurumus yaprak olsan cikmaz tozlu sokak olsan Olsen kuru toprak olsan yine seni sevecegim Sen gullere ozenme guller sana ozenssin Uzme tatli canini sen gullerden guzelsin Sevgi kadar ozgur ozgurluk kadar ozelsin Gulum sen her seye degersin .

Inandigin gibi yasayamasan Gun gelir yasadiklarina inanmaya baslarsin bebegim

Ya gel yada gozlerinigonder Martilarin ucustugu bir tutam mavi gonder Zumrutlerin oynastigi bir yudum yesil gonder Ya da yokluguna denk gri gonder kursuni gonder Dedim ya ya ge yada gozlerini gonder bebegim .

Sevenler sevilmez sevilenlerde kiymet bilmez Seni dun sevmedim seni bugunde sevmeycegim Seni yarin sevecegim cunki yarinlar hic bitmeycek askim

Gozlerin bir nehir kirpiklerin kopru olsun Ben tam uzerinden gecerken ipler kopsun Dustugum o yer dudaklarin olsun bir tanem bebegim Gecelerin sesizligine gömüyorum seni

Askin baslayip bittigi yerde kaybettin beni Son soz senin olsun sevgi sozcusu Gecenin bu sessizliginde olmaliyidin yanimda Birakmamaliydin beni dusunce ruzgarinda Uzatsam sana ellerimi artik ne fayda uyuyorsun sen yabanci kolarda

Acive huzun bir yildiz kadar uzak Mutlulugun gozbebegin kadar yakin Umutlarin gercek gerceklerin mutluluk Mutluluklarin sonsuzolsun

Seninle daldim engin okyanusa Dudaklarindan tutustum askina Vuruldum gozunden akan sevgi gozyaslarina O güzelki beni sevebiliyorlar o gozlerki Bana asiklar tek carem var sevgilim Olmeliyim o gozler ugruna

Sensin dusuncelere salan yuregimi Sensin aglatan beni tenha koselerde Sensin askina kole eden Neden hala gulumsersin gozlerime

Sevgili dedigin gunes gibi yakici olmali Bakislari simsek gibi cakmali bedene Titrercesine heyecan katmali Bal dudakli sevgilim

Ansizin sevgi belirir yureginde Oysa yasiyordun yillardir bu sevgýyle Farkina vardin simdi seni seven gozleri gorunceBir huzun belirir yuzumde Kader zafer saymis caresizligime Gulumser yuregimde Gozyaslarim durmaz sensiz gececek gunleri dusununce

Tiryaki gonlumden olmasin kuskun Tek sana muptela tek sana duskun ardindan bir agit yakalim askin Adina elveda koyayim gitsin

Dostluk deniz kenarindan tas toplamaya benzer Avuc avuc toplarsin birer birer atarsin Iste sen o atmaya kiyamadiklarimdansin

Hayatta tek umudun gulmek olsun Olurda bir gun aglarsan oda Mutluluktan olsun unutma
Seven bir kez olur Olen bir kez gomulur Sana olan sevgim ne olur nede gomulur

Ve sen daha demincek yillar gecsende demincek Bicaklanmis dal gibi ayri dustugum

Omrumun sebebiustam sevgilim Yaram derine gitmis Fitil tutmaz bilirim ama hesap daglarcadir umut daglarca

HÜZNÜN DIBINDEN BIR AVUC SEVGI CIKARTIRKEN VURGUN YEDI DALGIC YUREK GITSEDE YUREK ATMAKTA TEKRAR DALACAK CUNKU SEVGi DIPTE HALA ISILDAMAKTA !...:

Gulmek icin mutlu olmayi beklme,belki mutluluk gulusunde saklidir.Sakin aglayayim deme bilki bi yerlerde senin bir tek gulusun icin yasayan vardir.

Bir telefon bekliyorum,SEVGILIM diye baslayan, seni seviyorum diye biten. Bir telefon bekliyorum, dün gelmesi gereken ve bugün hala gelmeyen...

Aglayisim terk edip gidisine degil. Ben! Sensizken, senden diye sensizligini de sevmistim. Sen, seninle, senide sensizliginide alip gittin.

Bir su gibi berrak , bir cicek gibi sevgi yüklü , gökyüzü gibi yalin, okyanus kadar derin, kelimelere sigmayacak kadar büyük bir sevgimiz oldugunu sakin unutma !

Dunyada essiz bir guzellik varsa o da kalbindedir.Hayatinin bundan sonrasi kalbini guzelligi gibi gecsin.Sevenlerin icin iyiki varsin.

Maviligin gokyuzune sigmayan sonsuzlugunda ve herkes uykudayken gunesin dogusunu seyretmek gibi bir sey;sevdigine sevildigin icin dua etmek.

Öyle mutlu ol ki; güzellikler bile seni kiskansin. Gözyaslarin yanaginda nem degil dudaklarinda kahkaha olsun. Mutluluklar hep senin olsun.

Hayallere dalip gitmem ben çünkü tek hayalim sensin benim! Hiçbirsey isteyemem ben çünkü birtek istedigim sensin.

I love your eyes cünku onlar very nice, birkerecik look at me ondan sonra don´t forget me, kalbim tic tac for you because i love you!

Duygular vardir anlatilmayan sevgiler vardir kelimelere sigmayan bakislar vardie insani aglatan insanlar vardir ki asla unutulamayan,iste SEN onlardansin!

Sen bir günessin, biliyorum, etrafinda bir sürü gezegen var; ben de dünyayim, bil ki yalniz bende hayat var...

Sevdim seni bir kere baskasini sevemem deli diyorlar bana desinler ben degisemem.

Eger beni bu sokakta,bu mahallede,bu sehirde bulamazsan sevgilim bilki ben, gözlerinin daldigi yerdeyim...

Eger beni bu sokakta,bu mahallede,bu sehirde bulamazsan sevgilim bilki ben, gözlerinin daldigi yerdeyim...

Ben seni asil insanlarin basit sevgisiyle degil basit insanlarin asil sevgisiyle seviyorum...

Eller bana kalpsizsin diyorlar, dogru çünkü kalbimin sende oldugunu bilmiyorlar.

Üzüntülerin kumsaldaki ayak izleri kadar hafif sevinçlerin okyanuslar kadar derin olsun.

Seni Günde Bir Kez Düsünüyorum, O da 24 Saatimi Aliyor...

Güllerin hepsi güzeldir ama senin kadar degil, seni herkes sever ama benim kadar degil.

Seni ne kadar mi seviyorum? Kimsenin seni sevemeyecegi ve kimseyi sevemeyecegim kadar...

Aramizdaki mesafeler ne kadar uzak olursa olsun sonsuzluga giden tüm yollara adini yazdim. Hangi yoldan gecersen gec seni sevdigimi okuyacaksin.

Bir umut vardir hic tükenmeyecek. Bir hasret vardir cekilmeyecek. Birde ölüm vardir, birgün elbet gelecek ama sana olan sevgim ne ölecek ne de bitecek.

Icimde bir SEVGI var ta kalbimde. Anlatilmayacak kadar derinde.Canim desem.sevdigim, sevgilim, birtanem desem bütün sözler yetersiz. ASKIN icimde tarifsiz.

Benim sana asik oldugumu anlatmak için bir siirmi yoksa bir masalmi yazsam.Ama ben sana iki kelime yaziyorum.SENI SEVIYORUM.

Bir gün bir rüzgar eserse oralara. Benim sana olan sevgimi fisildarsa kulagina, unutma sende bana bir tutam sevgi yolla.

Cilginca vursamda dalgalari kiyilara , bir rüzgarim sonucta. Istesemde esemiyorum o kadar uzaklara, ama benim varligim hep orada senin yaninda.

En koyu mavilikleri avucuna, en içten mutluluklari gözlerine ve en derin sevgileri kalbine usulca birakiyorum.

Seni anayasanin 4200 nolu maddesine göre kalbimin en derin kosesine hapis ediyorum avukat tutmana gerek yok bitanem, cunku SENi OLUMUNE SEViYORUM.

Bir ilk gibi yasayacagim içimde, kalan son sevgi parçasini seninle. Sakin ayrilmayalim sevgilim, gitsem bile yadellere...

Dunde,bugunde,yarinda yuregin kadar yanindayim.Kendini yalniz hissettiginde elini kalbine koy;Ben hep ordayim...

Bir gun zaman kayar ellerimden tutamazsin sel gibi akan yaslari kurutamazsin. öylesine bendesin ve öylesine sendeyim ki artik unutmak istesende unutamazsin.

gecemidir insani huzunlendiren,yoksa insanmidir huzunlenmek için geceyi bekleyen?gecemidirseni bana dusunduren yoksa benmiyim dusunmek icin geceyi bekleyen

buruk bir duygu yuklenirse yuregine, gozlerin zaman zaman takilirsa uzaklara, kulaklarin zamansiz deli gibi cinlarsa,bilki biryerlerde ozlenmissindir.

Sen deli bir yagmursun ve bense o deli yagmura hasret kalmis bir avuc toprak...

Sen yasadigim bir omur gordugum en guzel gunlerimsin sen her gece ruyalarima giren bir tanecik sevgilimsin.

Sevgim sinirsiz ama anlayabilene,dostlugum sonsuz ama paylasabilene,sen harikasin ama benim oldugun surece...

Güller hep ellerinde açsin,ama dikenleri batmasin.sevda hep seni bulsun,ama seni yaralamasin.mutluluk hep yüregine dolsun,ama beni unutturmasin.

Dünyada 2 renk gül olsun,biri kirmizi digeri beyaz,sen beni unutursan kirmizilar solsun,ben seni unutursam beyazlar kefenim olsun.

kimbilir hangi aksam günesle beraber bende sönecegim kimbilir hangi ellerden son suyumu içecegim belki göremeden ölecegim fakat yinede seni 'EBEDiYEN SEVECEGiM'

Bir bakisin manasi, Hiçbir lisanda yoktur, Bir bakis, bazen sifa, Bazen zehirli oktur, Bir bakis, bir asiga, Neler neler anlatir, Bir bakis bir asigi,Senelerce aglatir :`(

Sana bisey soyleyecem ama sakin uzulme;Dun Doktora,gittim böbregimde kum,kalbimde seni buldular!!!!!

Ayak ucumda basladi sevgi...Simdi basimin tepesinde olusan bir dusunce yiginiyla bulutlardan asagi hizla dusuyorum, dua ediyorum parasutum acilsin diye...

Sevdigim insanlara kizabilirdim. Eger sevmek bana mahzun durmayi ögretmeseydi.

Nasil doldurduysan hayatimi varliginla, bende yazmak isterim adini kalbime defalarca.

Baska bir rengi sevmeyen renk ölür. Ben seni seviyorum kalbim gök kusagi .

Seni ne kadar cok özledigimi bilmek istersen,Gökyüzünden düsen her Yagmur tanesini tutmaya calis,tutamadigin her Damla benim sana olan özlemimdir Gülüm!

Sen Benim Gözümde Bir Damla Yas Olsaydin Seni Kaybetmemek Icin Asirlarca Aglamazdim!!!

Ikiden bir cikinca bir kalirmis..YALAN! Sen gidince ben kalirmiyim saniyorsun?

Sen çölde açan bir gül olsaydin inan seni soldurmamak için gözyaslarimla sulardim.

Bir atesim yanarim külüm yok dumanim yok sen yoksun mekanim belli degil zamanim yok firtinalar icinde beni yalniz birakma benim senden baska siginacak limanim yok!
Admin
Admin
Extreme Dj
Extreme Dj

- Similar topics