Dj Cem Taşçinten / Müzik, Beat, Production / Dinle!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TÜM MİXLERİM

TÜM MİXLERİM Empty TÜM MİXLERİM

Mesaj tarafından Admin Paz 30 Ağus. 2009 - 12:30

TÜM MİXLERİM Turnable_128

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ( Tavsiye )

Oğuzhan Koç - Gülki Sevgilim Hip&Hop Remix

Eski Mixlerim: ( Linkleri Kaldırılmıştır. Dinlemek İçin Diğer Bölüme Giriniz. )

Corina - Quires Una Aventura Remix Murat Boz - Hatun Yıkılır Club Remix Yas feat.Doberman - Yüzüme Vurmasınlar Remix Ebru Gündeş - Kızıl Mavi Clup Remix Murat Boz - Ben Aslında Remix Seyithan Kızıl - Giderim Bu Şehirden Remix Seyithan Kızıl - Turnam Remix Yusuf Güney - Sualsiz ( Remix ) Nalan - MYNK ( Remix ) Gülben Ergen - Söz ( Remix ) Sinem - Yağmur ( Club Remix ) İsmail Yk - Yar Gitme ( 2009 Style 3, Slow Remix ) Kaval Melodi ( Club Remix ) Ercan Demirel - Ayvayı Yedin ( Orient Mix ) S-Ra ft.Ferry - YaLaaN ( DC Remix ) Murat Boz - Özledim ( DC Slow Remix ) Yusuf Güney - Heder Oldum Aşkına ( DC Remix ) Ercan Demirel - Derbeder ( DC Remix ) Shorty & Emek feat. Replex - Fight Club ( DC Remix ) Kat Deluna - Whine Up ( DC Remix ) Emre vs.Yaşar - Sensizim ( Remix ) DJ Ateş ft.Familia Tokat - Bebek Gözlüm ( Remix ) İsmail Yk - Yar Gitme ( 2009 Style Remix ) Serdar Ortaç - Heyecan ( 2009 Style Club Remix ) Ebru Yaşar - Icime Ceke Ceke ( Remix ) Ebru Gündeş - Harika ( 2009 Remix ) Rihanna - Unfaithful ( Remix ) Emek - Terketme Beni ( Remix ) Ege Çubukçu - Asit Yağmuru ( Remix ) Ercan Demirel - Zor Geliyor ( Remix ) Rafet El Roman - Aşk-ı Virane ( Remix ) Ebru Yaşar - Gel Neredeysen Gel ( 2009 Style Remix ) T-Intention ft.DannyDx - Dance Bitch ( Remix ) Gökhan Özen - Bize Aşk Lazım ( Remix ) Gökhan Türkmen - Efkarlıyım ( Remix ) Asya - Gittin Gideli ( Remix ) Emek feat. T-Intention - Es gibt kein Weiter ( 09Remix ) Güllü - Kopamam Senden ( Remix ) Hadise - Düm Düm Tek ( Remix ) Hadise - Aşkkolik ( Remix ) Sean Kingston - Dry Your Eyes ( Remix ) DJ Ceeyme - Çakkıdı ( Party Product ) Sean Paul - Temperature ( Oryantal Remix ) Ayça - Yıkılıyo ( Remix ) Ercan Demirel - Divane ( Remix ) Emek feat. T-Intention - Was Ist Passiert ( Remix ) Ebru Yaşar ft.İsmail YK - Seviyorum Seni Yar ( 2009 Style Remix ) Ercan Demirel - Elveda Deme Bana ( Slow Remix ) Ercan Demirel - Ayrılmamki Severken ( Slow Remix ) Emre Aydın - Belki Birgün Özlersin ( Club Remix )
Admin
Admin
Extreme Dj
Extreme Dj

Hobiler : Müzik ve Teknoloji
Favori DJ : David Guetta

http://xpresstr.blogspot.com